Twelve South ParcSlope – niskoprofilowa podstawka do MacBook i iPad pro 12.9″

Opublikowano 10 marca 2015

ParcSlopen

Podstawka na MacBooka i iPada Pro

ParcSlope to nowa, hybrydowa podstawka na MacBooka lub iPada Pro, pozwalająca ustawić urządzenie pod kątem optymalnym do pisania czy rysowania. Użytkownicy MacBooka mogą podnieść ekran na wygodną wysokość nie rezygnując z używania klawiatury i touchpada, natomiast użytkownicy 12,9-calowego iPada Pro mogą umieścić go pod kątem 18 stopni, idealnym do pracy z wszystkimi aplikacjami – w tym aplikacjami wymagającymi pisania na klawiaturze ekranowej. Przemyślana konstrukcja podstawki pomaga zapanować nad wszystkimi kablami, a jej silikonowa krawędź świetnie nadaje się do przechowywania rysika Apple Pencil.

Optymalna wysomkość i idealne nachylenie

Podstawka ParcSlope nie tylko unosi MacBooka Pro lub Air na wygodną wysokość, ale także nachyla go pod naturalnym kątem 18 stopni. Jest to idealna pozycja do pisania, ułatwiająca korzystanie z wbudowanej klawiatury laptopa. Po zakończeniu pracy wystarczy odłączyć kable, a podstawka ParcSlope przechowa je w jednym miejscu do naszego powrotu.

Komfortowa praca z MacBookiem w biurze lub w domu

Jeśli potrzebujesz zarówno komfortu pracy przy biurku, jak i mobilności laptopa, ParcSlope to rozwiązanie dla Ciebie. Wyjmij swojego MacBooka z torby, postaw go na podstawce i już – masz przed sobą wygodne, stacjonarne stanowisko pracy. ParcSlope unosi ekran MacBooka na wysokość, która odciąża szyję i zapobiega jej nadwyrężeniu, dlatego świetnie nadaje się nawet do wielogodzinnej pracy z laptopem. W domowym zaciszu podstawka ParcSlope zmieni Twojego MacBooka w praktyczną stację roboczą, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, od kuchni po gabinet.

Nowe podejście do pracy z dwoma ekranamiv

Wielu profesjonalnych projektantów i twórców korzysta z osobnego monitora ustawionego po prawej lub lewej stronie MacBooka. Z podstawką ParcSlope możesz zastosować inny układ i ustawić swojego MacBooka na wprost siebie, przed dodatkowym monitorem. Dzięki temu masz do dyspozycji taką samą przestrzeń roboczą, ale oszczędzasz dużo więcej miejsca na biurku. Oprócz tego możesz swobodnie korzystać z klawiatury wbudowanej w MacBooka – a wszystko to dzięki zgrabnej, niepozornej podstawce ParcSlope.

 

Specyfikacja produktu

Wysokość:                                         7,1 cm

Szerokość:                                         21,1 cm

Głębokość:                                        24,3 cm

Waga:                                                  0,91 kg

Kąt nachylenia: (dla MacBooka lub iPada Pro): 18o

Kompatybilne urządzenia  iPad Pro (12,9”), MacBook (12”), MacBook Air (11” i 13”), MacBook Pro (13” i 15”), MacBook Pro z wyświetlaczem Retina (13” i 15”)twelvesouth_parcslope_cablemgmt_hires

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.