Twelve South ActionSleeve – opaska na ramię do Apple Watch

Opublikowano 27 lutego 2017

Dla bardziej wymagajacych

Apple Watch to jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków treningowych na świecie, ale nie zawsze można go nosić na przegubie. Osoby uprawiające sporty takie jak kickboxing, podnoszenie ciężarów czy crossfit potrzebują pełnej swobody ruchów nadgarstka i często zakładają specjalne sportowe stroje, które sprawiają, że zapięcie zegarka Apple Watch w tradycyjny sposób po prostu nie wchodzi w rachubę.
Na pomoc przychodzi ActionSleeve – wygodna opaska na ramię, dzięki której Apple Watch nie przeszkadza w treningach, ale nadal jest dobrze widoczny i dostępny.

Bezpiecznie i wygodnie

Jeśli czasami zmieniasz pasek swojego zegarka Apple Watch – np.
ze skórzanego na sportowy, gdy wybierasz się na siłownię – korzystanie z opaski ActionSleeve będzie dla Ciebie bajecznie proste. Silikonowy ochraniacz opaski bezpiecznie trzyma mechanizm Apple Watch w miejscu nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń, a uniesiona ramka ActionSleeve zapobiega uszkodzeniu tarczy. Po zapięciu zegarka na ramieniu możesz z łatwością śledzić statystki treningu, przełączać się między aplikacjami czy nastawić stoper.

Liczy się każde uderzenie

Czy wiesz, że noszenie opaski ActionSleeve może zauważalnie poprawić odczyt tętna? Polegając na pomiarach z zegarka zapiętego w tradycyjny sposób nieraz można się zawieść – wystarczy zbyt poluzowany pasek lub wygięcie nadgarstka w złą stronę, by Apple Watch „zgubił” nasze tętno lub zaczął pokazywać nieprawidłowe wartości. ActionSleeve sprawia, że zegarek ściśle przylega do skóry ramienia i pokazuje dokładniejsze, bardziej wiarygodne pomiary.

Gadżet, który dotrzyma Ci kroku

Niektóre dziedziny sportu po prostu nie pozwalają nosić zegarka Apple Watch w sposób, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Kickboxing to świetny trening dla całego ciała, ale przeznaczone do niego rękawice całkowicie zakrywają nadgarstki. Z kolei do podnoszenia ciężarów, ćwiczeń z odważnikami i treningów crossfit często zakłada się specjalne ochraniacze. Efekt jest taki sam: chcąc nie chcąc, przed rozpoczęciem ćwiczeń zegarek trzeba zdjąć. Nie musisz jednak zostawiać go w szafce na siłowni – wystarczy, że włożysz go do opaski ActionSleeve.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.