TrackR – lokalizator Bluetooth z funkcją Crowd Locate

Opublikowano 21 marca 2017

Czym jest TrackR?

TrackR jest najprostszym sposobem na znalezienie zgubionych lub zawieruszonych przedmiotów. Dołącz do miliona ludzi, zamów TrackR dziś a już nigdy nic nie stracisz.

Jak to działa?

Lokalizator Bluetooth wykorzystuje technologię Crowd Locate, dzięki której użytkownik automatycznie otrzyma powiadomienie o lokalizacji przedmiotu, gdy ten znajdzie się w pobliżu jakiegokolwiek użytkownika aplikacji TrackR (ponad 1,8 mln powiadomień dziennie na całym świecie).

TrackR są kompatybilne z urządzeniami korzystającymi z asystenta Amazon Alex – wystarczy wydać polecenie głosowe, aby odnaleźć zgubiony przedmiot.

Jesteś coraz bliżej…

Podczas szukania zagubionej rzeczy, aplikacja TrackR podpowie Ci, czy zbliżasz się do tych nieznośnych kluczy.

Powiadomienia dźwiękowe.

Wystarczy, że naciśniesz na ikonę głośnika aby Twoja zagubiona rzecz zaczęła dzwonić. Nigdy więcej zawieruszonych kluczy pod stertą papierów.

 

Znajdź swój telefon.

Nie możesz znaleźć telefonu? Dzięki TrackR namierzysz go w mgnieniu oka. Wystarczy, że naciśniesz guzik na urządzeniu by Twój telefon zadzwonił- nawet w trybie milczenia.

Dziel się z rodziną

Śledź ten sam TrackR bravo z kilku urządzeń. To idealne rozwiązanie dla udostępniania położenia wspólnych przedmiotów, takich jak pilot czy klucze, lub zwierząt domowych.

 

 


Powiadomienia o rozłączeniu.

Nie zapomnij swojego telefonu! Niestandardowe alerty dotyczące separacji, powiadomią Cię gdy oddalisz się od swojego urządzenia.

Odnajdywanie rzeczy jest łatwe.

Aplikacja TrackR, dostępna zarówno dla iPhone, jak i Android, jest łatwa i przyjemna w obsłudze. Śledź swoje najważniejsze przedmioty, dzięki czemu nigdy ich nie stracisz.


Niestandardowe grawerowanie oraz drukowanie obrazu

Wygraweruj krótką wiadomość na Twoim TrackR bravo – numer kontaktowy, wyznanie miłości, imię Twojego pupila lub zwykłe dziękuję.

Spersonalizuj TrackR bravo, swoim własnym nadrukiem. Obrazki są drukowane przy użyciu technologii UV-LED, dzięki czemu nie zetrą się z urządzenia.

 

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.