Sphero BOLT

Opublikowano 13 września 2018

Przeźroczysta obudowa, programowalny wyświetlacz LED i  nieograniczone możliwości zabawy –  Sphero BOLT to najnowszy robot sterowany aplikacją, który otwiera drzwi do świata programowania.

Przyciągająca spojrzenia, programowalna matryca LED o wymiarach 8×8 daje nieskończone możliwości kodowania i grania. Zaawansowane czujniki śledzą prędkość, przyspieszenie i kierunek, a wbudowany kompas pozwala poruszać robotem Sphero BOLT bez konieczności samodzielnego ustalania kursu. Roboty Sphero BOLT mogą też porozumiewać się między sobą, dzięki funkcji komunikacji na podczerwień. Całości dopełnia przezroczysta, odporna na zarysowania obudowa oraz obsługa technologii Bluetooth SMART

Feria barw

Masz ważną wiadomość? Przekaż ją programując Sphero BOLT. LEDowy wyświetlacz o wymiarach 8×8 pokaże ją w formie animacji lub tekstu. Oczywiście w kolorze.

Zaawansowane czujniki
Wbudowane czujniki pozwalają na bieżąco śledzić prędkość i kierunek poruszania się robota, a także oświetlenie otoczenia, co przydaje się przy programowaniu.

Komunikacja na podczerwień
Roboty BOLT mogą się między sobą porozumiewać, co otwiera zupełnie nowe, zaawansowane możliwości grania i programowania.

Moc wrażeń
Zaprogramuj swojego robota w aplikacji Sphero Edu na smartfonie, tablecie lub laptopie, odkrywaj zadania stworzone przez innych użytkowników albo po prostu steruj swoim BOLT-em kiedy, gdzie i jak chcesz. Możesz też tworzyć i modyfikować gry, ucząc się kodu przez rysowanie na ekranie, używanie bloków Scratch albo pisanie w Javascript.

#BEYONDCODE: narzędzia edukacyjne Sphero Edu

Program edukacyjny Sphero Edu wykorzystuje roboty sterowane aplikacją, aby rozwijać kreatywność i uczyć podstaw informatyki. Nie ogranicza się jednak tylko do programowania, włącza elementy różnych dyscyplin – technologii, inżynierii, sztuki i matematyki. Program Sphero Edu przeznaczony jest dla uczniów na każdym poziomie umiejętności i współpracuje z większością platform i urządzeń mobilnych.

Zawartość zestawu


Robot Sphero BOLT
Stacja do ładowania indukcyjnego z kablem USB
Kątomierz z kierunkami i zegarem
Skrócona instrukcja obsługi
Arkusz z naklejkami
Aplikacja Sphero Edu do pobrania na urządzenia iOS, Android, Kindle, Mac, Windows i Chrome
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.