Seria Intuos

Opublikowano 25 czerwca 2018

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Wacom, skontaktuj się z nami pisząc maila na adres: m.brzezinska@alstor.com.pl

Jeśli nie korzystałeś do tej pory z tabletu piórkowego, warto rozpocząć swoją przygodę z tabletem od któregoś modelu z serii Intuos. Początki pracy z piórkiem mogą być niełatwe, ale gdy Twoja dłoń przyzwyczai się do ergonomicznego piórka, nigdy więcej nie zechce powrócić do myszki.

Precyzja i intuicyjność
Pierwsze co daje się odczuć podczas pracy na tablecie Wacom Intuos, to niesamowity komfort pracy. Niewymagające baterii, czułe na nacisk pióro cyfrowe daje naturalne wrażenie rysowania, a dzięki ergonomicznej konstrukcji i doskonałemu wyważeniu zapewnia lepszą kontrolę nad każdym wykonanym ruchem.
Aby rozpocząć pracę, należy podpiąć załączony kabel USB do tabletu i komputera, ściągnąć sterownik oraz oprogramowanie graficzne, a następnie spersonalizować ustawienia (Szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj).

Ergonomia

Piórko jest niezwykle czułe – ma ponad 4000 poziomów nacisku, zapewniając większą dokładność niż wcześniejsze generacje. Dwa programowalne przyciski zlokalizowane na stylusie oraz 4 dodatkowe na samym tablecie można skonfigurować w sposób najbardziej odpowiadający własnym preferencjom, przy czym skróty te będą różne dla różnych aplikacji. Badania z zakresu ergonomii wykazują, że sposób, w jaki chwytamy piórko jest bardziej naturalny niż pozycja dłoni, w jakiej operujemy myszką. Dlatego tablet jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem zespołu cieśni nadgarstka.

Darmowe oprogramowanie do każdego tabletu
W zależności od wybranego modelu możesz pobrać jedną, dwie lub trzy darmowe aplikacje. Jeśli zajmujesz się fotografią, z pewnością zainteresuje Cię program Corel Aftershot™ Pro 3. Jeśli jednak będziesz korzystać z tabletu do tworzenia grafiki, do dyspozycji będziesz miał Corel® Painter® Essentials™ 6 lub Clip Studio Paint Pro.

Kluczowe zalety i funkcje:

  • Niezwykle czułe i dokładne piórko, nie wymagające baterii i ładowania.
  • Kompaktowe rozmiary – większe modele mają rozmiar 264 x 200 i grubość zaledwie 8,8 mm, więc zajmują bardzo niewiele przestrzeni na biurku.
  • Wybrane modele posiadają moduł Bluetooth, dzięki czemu unikniesz podłączania kłopotliwych kabli i połączysz się z komputerem naciskając jeden przycisk.
  • Dostępny w dwóch rozmiarach: Small (małym) i Medium (średnim) oraz dwóch kolorach: czarnym i pistacjowym.
© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.