Promocja – do zestawu klawiatura + mysz – podkładka Man and Machine gratis

Każdy, kto w okresie promocji zakupi od naszego Partnera (lista Partnerów w regulaminie) komplet – klawiatura i mysz Man and Machine, ma prawo otrzymać w prezencie podkładkę tego producenta.

Ta wyjątkowo cienka podkładka stanowi idealny dodatek do myszy. Została wykonana z pozbawionego lateksu silikonu, który nadaje się do dezynfekcji środkami powierzchniowo-czynnymi oraz w autoklawie. Doskonale trzyma się blatu biurka i poprawia komfort pracy z myszą. Co ważne, może być sterylizowana w autoklawie lub termodezynfektorze w temperaturze do 134 ºC

Warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przedstawienie do wglądu dowodu zakupu.

Click or drag a file to this area to upload.
Proszę wgrać dowód zakupu. Akceptowane są pliki z rozszerzeniem jpg lub pdf nieprzekraczające 1 MB.

 

REGULAMIN PROMOCJI

 1. Postanowienia Ogólne
  1. Organizatorem Promocji „Promocja – do zestawu klawiatura + mysz – podkładka Man and Machine gratis” jest firma Alstor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wenecka 12, NIP: 527-016-13-13, REGON 011817936, KRS 0000017336, która jest oficjalnym i jedynym dystrybutorem marki Man and Machine na Polskę.
  2. Niniejszy regulamin (dalej Regulamin) określa zasady udziału w organizowanej przez Organizatora Promocji i zawiera warunki uczestnictwa, które uczestnik akceptuje, przystępując do promocji.
 2. Zasady Promocji
  1. Niniejsza Promocja umożliwia jej uczestnikom otrzymanie bez dodatkowej opłaty podkładki pod mysz Man and Machine, pod warunkiem zakupu kompletu, w skład którego wchodzi dowolna klawiatura i mysz tego producenta.
  2. Promocja dotyczy zakupów u Partnerów Handlowych Alstor: Cortland, Denteq, Graficzne.pl, Lantre.pl, Unikomp, Wideformat
  3. Warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, podanie danych teleadresowych koniecznych do realizacji wysyłki i przesłanie dowodu zakupu zestawu upoważniającego do udziału w promocji.
  4. Promocja trwa od 15 marca do 31 maja 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
  5. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.
 3. Postanowienia końcowe
  1. Wszelkie informacje na temat Promocji uczestnik może uzyskać u sprzedawcy jak również u Organizatora, wysyłając wiadomość na e-mail Organizatora.
  2. Regulamin Promocji dostępny jest w siedzibie Organizatora, ul. Wenecka 12.
  3. Integralną częścią niniejszego Regulaminu jest Polityka Prywatności firmy Alstor Sp. z o.o. dostępna pod adresem https://www.eizo.pl/polityka-prywatnosci/, określająca szczegółowo zasady ochrony danych osobowych przez Organizatora.
  4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie będą miały odpowiednie przepisy Prawa Polskiego.
  5. Regulamin wchodzi w życie w dniu publikacji.
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.