Twelve South – podstawka HiRise Deluxe do iPhone’a i iPada ze złączem Lightning

Opublikowano 21 listopada 2014

HiRise Deluxe to piękna, metalowa podstawka do ładowania i wygodnego używania iPhone’a lub iPad’a.  Ustaw HiRise na biurku i już możesz wygodnie przeprowadzać videokonferencje, sprawić aby Twój telefon był ciągle naładowany i jednoczenie puszczać muzykę na ulubionym głośniku. Ruchoma podpórka sprawia, że podstawka jest kompatybilna z większością dostępnych pokrowców. HiRise Deluxe w zestawie ma dwa kable – Lightning z certyfikatem MFI oraz kable Micro USB do ładowania iPhone’a kiedy jest ubrany w Mophie. Dostępny jest w trzech kolorach – srebrnym, czarnym i złotym, tak aby pasował do Twojego urządzenia.

Podstawka świetnie nadaje się do następujących urządzeń: iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6 PLUS, iPad mini, iPod Touch, iPod nano, a nawet iPada Air. HiRise pasuje także do większości obudów ochronnych dostępnych na rynku, w tym także do obudowy Mophie Juice Pack.

Ważne informacje:

  • W połączeniu z kablem Lightning tworzy wygodną i funkcjonalną podpórkę biurkową
  • HiRise jest kompatybilny z większością obudów ochronnych dostępnych na rynku, w tym z obudowami Mophie
  • Umożliwia pracę bez konieczności podtrzymywania telefonu w rękach
  • Specjalnie przystosowana do podłączenia kabla Lightning i Micro USB (dołączone do zestawu)

 

12S_HiRiseDeluxe_RoseGold_LS1_Hires

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.