Perennity AccessBox

Opublikowano 27 stycznia 2014

AccessBox firmy Perennity jest prostym, a zarazem kompletnym rozwiązaniem przeznaczonym do przenoszenia, współdzielenia i ochrony obrazów DICOM. AccessBox w bezpieczny sposób przesyła badania z dowolnych cyfrowych modalności do innych zdalnych urządzeń AccessBox. Dzięki temu badania są dostępne do diagnozy na dowolnej stacji roboczej DICOM w sieci szpitalnej lub domowej. Do pracy urządzenia wystarczy standardowe połączenie internetowe. Dodatkowo urządzenie może przechowywać setki tysięcy obrazów na wbudowanej pamięci dyskowej, której zawartość może być także zreplikowana na lokalną pamięć masową, np. serwery NAS lub do zdalnych lokalizacji, takich jak zdalne centrum diagnostyki, serwer PACS lub gabinetów radiologicznych.

Urządzenie posiada wbudowany router DICOM i serwer DICOM. Za ułamek kosztów wymaganych do wdrożenia lokalnej infrastruktury serwerów DICOM, routerów, bramek, linii VPN, personelu IT, zapewnia te same korzyści. Jest łatwy w instalacji, a do obsługi nie wymaga wyspecjalizowanego personelu. Do pracy wymaga tylko stałego połączenia internetowego o przepustowości minimum 512Kb. Transferowane dane są szyfrowane, kompresowane i wysyłane w blokach, przez co jest efektywniejszy od np. łącza VPN o 40%. Może pracować z dowolnego miejsca poprzez modemy 3G, LTE. Daje to niesamowitą elastyczność konfiguracji infrastruktury przesyłowej badania z/do wielu jednostek jednocześnie.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.