Osmo Words Kit – puzzle do nauki liter (podstawka + reflektor)

Opublikowano 15 listopada 2016

girls_playing_words_3

Bądź pierwszą osobą, która odgadnie słowo na ekranie i znajdzie odpowiednie kafelki z literkami. Dla ułatwienia na iPadzie wyświetli się zdjęcie z podpowiedzią.

Zaproś do zabawy przyjaciół

Osmo Words oferuje różne tryby pracy, dzięki którym możesz bawić się zarówno w pojedynkę, jak i  z rodziną lub przyjaciółmi. Wybierz tryb Zen, aby grać w drużynie lub tryb Versus, aby rozpocząć zaciętą rywalizację!

girls_playing_words_1

Pobieraj dodatkowe materiały

W zestawie Osmo Words znajduje się 150 domyślnych zagadek obrazkowych, ale zabawa nie musi się skończyć, gdy odgadniesz wszystkie z nich. Wystarczy, że zalogujesz się na myOsmo i pobierzesz nowe albumy ze słowami stworzone przez innych użytkowników Osmo.

 

Twórz własne albumy

Masz pomysł na ciekawy zestaw słów? Zaprojektuj własny album i udostępnij go innym użytkownikom na platformie myOsmo. Jest to także świetne narzędzie dla nauczycieli, którzy mogą w ten sposób stworzyć spersonalizowane materiały lekcyjne.

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.