Osmo Creative Kit – zestaw 3 gier oraz podstawka do rysowania (podstawka + reflektor)

Opublikowano 14 listopada 2017

Spraw by Twoje rysunki ożyły za pomocą magii!
Każde dziecko jest kreatywne, wystarczy to jedynie z niego wydobyć. Z potworem MO od Osmo to łatwiejsze niż myślisz.

Nauka przez zabawę!

Rysowanie jest jednym z najbardziej rozwijających zajęć jakie możesz zaproponować swojemu dziecku. Zestaw Creative Kit
łączy ze sobą standardowe narzędzia: flamastry i tabliczkę do rysowania z najnowszą technologią aby uczyć zachowania proporcji, rozwijać wyobraźnie, rozwiązywać problemy oraz ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową.

W zestawie znajduje się tabliczka do rysowania, flamastry, woreczek-ściereczka oraz 3 gry: Monster, Newton, Masterpiece.

Monster – twój prywatny pokaz magii.

Jak ożywić rysunek? Odpowiedź jest prosta, za pomocą Magii. Dzięki przesympatycznemu potworowi Mo cokolwiek narysujemy na planszy, na przykład kwiatek– zostanie przez niego magicznie wciągnięte do ekranu iPada i zaanimowane. Aplikacja oferuje trzy rodzaje aktywności: przygoda, pokaz magii oraz dom Mo.

Newton – Kreatywne rozwiązywanie problemów za pomocą gryzmołów.

Newton to innowacyjna gra, która wymaga ruszenia głową. Dziecko ma za zadanie poprowadzić do celu spadające na ekranie piłeczki, korzystając ze znajdujących się dookoła przedmiotów lub rysując odpowiednie kształty. Osmo Newton wykorzysta dowolne przedmioty umieszczone w interaktywnym polu.

Masterpiece – dla małego artysty.

Masterpiece przemieni zwykłego iPada w narzędzie dla małego artysty z prawdziwego zdarzenia. Dzięki niemu z łatwością da się utrzymać idealne proporcje i uchwycić odpowiednią perspektywę. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia! Wystarczy zrobić zdjęcie kolegi, zabawki lub dowolnej grafiki znalezionej w Internecie a Osmo Masterpiece wygeneruje na jego podstawie proste kontury, które można dalej poprawiać i kolorować według własnych upodobań.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.