Osmo Coding Jam – zestaw do nauki programowania poprzez tworzenie muzyki (nie zawiera podstawki oraz reflektora)

Opublikowano 6 października 2017

Nauka przez zabawę

Nie od dziś wiadomo, że nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Połączenie fizycznych bloków kodu z interaktywną grą rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka i zainspiruje je do dalszego odkrywania świata programowania. Poprzez układanie klocków, dzieci komponują własną muzykę. Osmo Coding Jam pomaga odkrywać kreatywny aspekt programowania, ucząc równocześnie poczucia rytmu.

Poznaj bardzo muzykalne stworki Osmo

Prehistoryczne rytmy jaskiniowców, pozaziemskie dźwięki prosto z kosmosu czy laboratoryjne brzmienia w stylu techno – dzieciaki z radością „programują” własne, unikatowe kompozycje wraz z bohaterami różnych światów muzycznych.

Niech usłyszy Cię cały świat!

Od prostych dźwięków po rytmiczne kompozycje, przy których będzie się bawiła cała rodzina. Osmo umożliwia udostępnianie swoich utworów rodzinie i znajomym.

Więcej klocków, więcej zabawy

W Coding Jam można wykorzystywać klocki z pozostałych gier Osmo z serii Coding. Można je swobodnie łączyć i mieszać, dzięki czemu zabawa nie ma końca.

 

Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zestaw nie zawiera podstawki Osmo (dostępna w innych zestawach).

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.