Oferta Alstor na Targach MSPO opierać się na wybranych grupach produktów:

EIZO Rugged Solutions – Monitory do pracy w ekstremalnych warunkach

 • pełna personalizacja – różne przekątne, rozdzielczości, interfejsy 3G-SDI, DP, D-Sub, DVI, HDMI, RGB, USB, powłoki, IP65, wodoszczelność, zwiększona jasność, podgrzewanie
 • zastosowania: okrętowe systemy wyświetlania obrazu, śledzenie celu, ośrodki kontroli naziemnej, powietrzne operacje wywiadowcze (ISR)
 • zgodne ze standardami MIL-STD-810 i MIL-STD-461, produkcja: USA

Talon RGD2401W
Talon RGD2401W to monitor typu rugged z 24,1-calowym ekranem full HD (1920 x 1200). Idealnie nadaje się do zastosowań wymagających wyświetlania obrazów wideo w wysokiej jakości, takich jak śledzenie celu, okrętowe systemy wyświetlania obrazu, pojazdy MCV (Mobile Command Vehicles), operacje wywiadowcze i systemy kierowania ogniem.

Talon RGD2802
RGD2802 to model z 28-calowym ekranem w rozdzielczości 2K x 2K (2048 x 2048). Idealnie nadaje się do zastosowań wojskowych w ośrodkach kontroli ruchu lotniczego. Może służyć m.in. do wyświetlania obrazów radarowych i innych danych w wysokiej rozdzielczości. Tradycyjne proporcje ekranu oraz możliwość personalizacji obudowy ułatwiają jego instalację w istniejących konsolach

Funkcje dodatkowe

 • Szeroki wybór interfejsów, w tym 3G-SDI, DisplayPort, D-Sub, DVI, HDMI, RGB, USB i komunikacja szeregowa
 • Powłoka konforemna chroniąca obwody drukowane w trudnych warunkach środowiskowych
 • Wysoka jasność zapewniająca dobrą widoczność ekranu w słońcu (opcjonalnie)
 • Grzejnik zapewniający ochronę w niskich temperaturach (opcjonalnie)
 • Technologia poprawy obrazu – funkcja Defog i kompensacja ciemnych obszarów (opcjonalnie)

Wszystkie monitory Talon (łącznie z płytami głównymi, obwodami drukowanymi, panelami LCD, warstwami optical bonding, obudowami) są wewnętrznie projektowane, wytwarzane i testowane przez wykwalifikowanych inżynierów EIZO. Dzięki przejęciu całkowitej kontroli nad procesem produkcji już na etapie projektowania EIZO może zagwarantować wysoką jakość swoich monitorów, skrócić czas realizacji dostaw i oferować dłuższe wsparcie techniczne. EIZO Rugged Solutions jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań wideo typu rugged, mającym ponad 30 lat doświadczenia na rynku. Oferuje wydajną grafikę, obliczenia GPGPU, przechwytywanie wideo oraz wyświetlacze wyznaczające standardy w sektorze obronności. Wszystkie produkty EIZO spełniają wymogi normy MIL-STD-810, zapewniając doskonałą odporność na ekstremalne temperatury, wstrząsy i wibracje. Rozwiązania EIZO świetnie nadają się do zastosowań HPEC (High Performance Embedded Computing), ponieważ gwarantują wysoką wydajność w czasie rzeczywistym nawet w bardzo wymagających środowiskach. Połączenie otwartej architektury systemowej z zaawansowanymi procesorami GPGPU pozwala osiągnąć wysoką wydajność, niezawodność i interoperacyjność. Produkty EIZO typu rugged zaprojektowano z myślą o przyszłości, wykorzystując najnowsze technologie, aby zmaksymalizować wydajność i niezawodność, optymalizując jednocześnie koszty eksploatacji.

Przetwarzanie, kodowanie i dekodowanie, streaming, nagrywanie…

 • karty graficzne VPX do obsługi wymagających aplikacji – obliczeń GPGPU, AI, deep learning
 • przechwytywanie wideo – obsługa standardów XMC, 3U VPX i PCIe

Karty graficzne VPX
EIZO Rugged Solutions oferuje karty graficzne 3U VPX, które doskonale nadają się do wymagających obliczeniowo zastosowań takich jak analiza i poprawa obrazu, składanie obrazu 360° (video stitching), łączenie danych z czujników i o wiele więcej. Innowacyjne rozwiązania VPX EIZO zapewniają wysoką wydajność graficzną i obliczeniową (GPGPU) dla wymagających zastosowań w wojsku i lotnictwie. Wszystkie produkty z serii Condor obsługują infrastrukturę CUDA®/OpenCL™ oraz wytrzymują wysokie temperatury, wstrząsy i wibracje zgodnie z normą MIL-STD-810.

Karty XMC i GPGPU
W ofercie producenta znajduje się szeroki wybór kart graficznych XMC, GPGPU i wideo do aplikacji o znaczeniu krytycznym, co zapewnia bezproblemową integrację w każdym środowisku. Innowacyjne rozwiązania XMC EIZO zapewniają wysoką wydajność graficzną i obliczeniową (GPGPU) dla wymagających zastosowań w wojsku i lotnictwie. Wszystkie produkty z serii Condor obsługują infrastrukturę CUDA®/OpenCL™ oraz wytrzymują wysokie temperatury, wstrząsy i wibracje zgodnie z normą MIL-STD-810.

Akcesoria wideo
Oprócz monitorów i kart graficznych dostępne są wolnostojące i pobierające mało mocy akcesoria wideo, takie jak rozgałęźniki i konwertery. Hydra1004R to rozgałęźnik wideo 1×4 3G-SDI z obsługą regeneracji sygnału, zapobiegający utracie jakości wideo. Z kolei seria konwerterów Adapt umożliwia konwertowanie sygnału wideo z formatu DisplayPort do tradycyjnych formatów wideo DVI lub VGA.

EIZO – Kamery o ultrawysokiej czułości

 • rejestrowanie w kolorze przy bardzo słabym oświetleniu (od 0,003 lx)
 • funkcje zwiększające jakość generowanych obrazów
 • prosta integracja z zaawansowanymi systemami monitoringu dzięki komunikacji RS-485

SSZ-9700 i SSC-9700 to kamery cechujące się wyjątkowo wysoką czułością, wyposażone w matrycę CMOS 2,12 MP 1/1,8”. Potrafią rejestrować wyraźne, kolorowe obrazy przy oświetleniu o natężeniu zaledwie 0,004 lx (SSZ-9700) lub 0,003 lx (SSC-9700). Dzięki temu w słabych warunkach oświetleniowych i pogodowych radzą sobie dużo lepiej niż standardowa kamera wideo. Świetnie sprawdzą się do zastosowań wymagających dobrej widoczności obrazu, takich jak nadzorowanie portów rzecznych, praca policyjna czy monitorowanie klęsk żywiołowych.

 • Funkcja Defog poprawiająca widoczność zamglonych obrazów
 • Funkcja HDR przechwytująca i łącząca obrazy o różnej ekspozycji, aby zwiększyć rozpiętość tonalną
 • Złącza wideo 3G-SDI i HDMI (SSZ-9700) lub Composite BNC (SSC-9700)
 • Rozwój i produkcja realizowane całkowicie w zakładach EIZO, aby zapewnić maksymalną niezawodność
 • 2-letnia gwarancja producenta uwzględniająca całodobową pracę

Więcej

EIZO – Poprawa jakości obrazu z kamer w czasie rzeczywistym

 • do strumieni wideo z monitoringu, kontrolowania jakości infrastruktury i in.
 •  zastosowanie w miejscach o słabym oświetleniu i przy obrazach nocnych

Łącząc się przez port HDMI z kamerą, nagrywarką lub innym urządzeniem przesyłającym wideo, modele DuraVision EVS1VX i EVS1VS przetwarzają obraz w taki sposób, aby poprawić jego widoczność i ułatwić analizę obrazu w systemach wspieranych sztuczną inteligencją.

Modele DuraVision EVS1VX i EVS1VS wykorzystują zaawansowane technologie EIZO (odpowiednio Visibility Optimizer X i Visibility Optimizer*1), które analizują i dopasowują obraz piksel po pikselu w czasie rzeczywistym, nie ingerując przy tym w dane źródłowe. Rozpoznają słabo widoczne obszary obrazu (ciemne, zamglone itp.) i dopasowują jasność każdego piksela z osobna, aby łatwiej było dostrzec detale sceny. Przydaje się to nie tylko przy oglądaniu monitoringu w nocy lub w mgliste dni, ale także do wykrywania pęknięć na powierzchniach takich jak beton.

System EVS1VS wyposażono w funkcję redukcji szumu 2D, pozwalającą usunąć nienaturalne bloki na obrazach. EVS1VX łączy natomiast redukcję szumu 2D i 3D*2, aby poprawić widoczność konturów i ułatwić rozróżnianie obiektów, zwłaszcza na obrazach nocnych. Redukcja szumu 3D najlepiej sprawdza się dla obrazów statycznych, a redukcja szumu 2D dla obrazów ruchomych lub zmieniających się scen.

Więcej

EIZO – Transmisja sygnału przez sieć Ethernet bez podłączenia do komputera

W ofercie EIZO dostępne są monitory i konwertery przekazujące sygnał video poprzez konwencjonalną sieć Ethernet. Daje to szereg możliwości, takich jak między innymi wykorzystanie istniejącego okablowania, bez potrzeby rozbudowy sieci. Ważną zaletą jest możliwość podpięcia kamery bezpośrednio do monitora IP i wykorzystanie takiego rozwiązania jako główny lub dodatkowy system monitoringu, który będzie działać, nawet gdy padnie serwer.


• Monitory z wbudowanym konwerterem IP i konwertery wolnostojące
• Możliwość wykorzystania istniejącej infrastruktury sieciowej
• Kontrola obrazu z nawet 64 kamer jednocześnie
• Możliwość zastosowania w roli systemu awaryjneg

DuraVision FDF2304W-IP       DuraVision DX0211-IP

Monitory do pracy 24/7 z przedłużoną gwarancją

Monitory z serii DuraVision przeznaczone są do pracy ciągłej. Obecnie dostępne są monitory wykorzystujące do komunikacji interfejs IP, jak również konwencjonalne rozwiązania, również ze złączami analogowymi i cyfrowymi obsługujące systemy pracujące w starszych standardach (np. PAL, SECAM, NTSC). W serii DuraVision dostępne są również modele dotykowe, wykorzystujące różne technologie dotykowe, obsługujące funkcje wielodotykowe i posiadające wzmocnioną powłokę.

EIZO – Monitor o niskiej emisji fal elektromagnetycznych

• zaprojektowany z myślą o środowiskach, w których dominują wrażliwe dane
• niska emisja EMI – z zewnątrz nie da się elektronicznie odczytać wyświetlanych na nim treści
• ekranowana obudowa
• wbudowana kamera internetowa do celów komunikacyjnych

Ergonomiczne monitory biurowe

Projektując monitory z serii FlexScan EIZO kładzie duży nacisk na zdrowie i komfort pracy użytkowników. Dlatego modele te mają szereg funkcji chroniących oczy, m.in. ograniczono migotanie obrazu, emisję niebieskiego światła czy zastosowano automatyczną regulację jasności. Modele EV mają też rozwiązania usprawniające pracę, takie jak interfejs USB-C, który umożliwia transmisję danych, zasilanie podłączonego komputera, a nawet podłączenie do sieci Ethernet.

 • Narzędzia ułatwiające i przyspieszające pracę
 • Funkcje chroniące wzrok, m.in. automatyczna regulacja jasności, ograniczenie migotania obrazu czy emisji niebieskiego światła
 • Niezawodność – 5 lat gwarancji, serwis w trybie door-to-door

Więcej

Ergotron – Ergonomiczne mocowana na monitory, komputery all-in-one, kompaktowe stacje robocze

Ergotron, Inc. to międzynarodowa firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Od ponad 40 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań, których celem jest poprawa warunków pracy, nauki i zabawy. Wykorzystując zasady projektowania skoncentrowane na człowieku, Ergotron tworzy ergonomiczne rozwiązania, które świetnie sprawdzają się w różnych dziedzinach, m.in. w opiece zdrowotnej, edukacji oraz środowiskach biurowych i domowych. Produkty Ergotron cechuje innowacyjność, firma zdobyła ponad 200 patentów, a marki z jej portfolio, takie jak WorkFit®, CareFit™, LearnFit® i JŪV™ zdobyły liczne nagrody w konkursach branżowych.

Ergotron to wiodące na rynku rozwiązania, zapewniające pełną ergonomię i niezwykłą niezawodność. Produkty takie jak ramiona przechodzą testy wytrzymałości obejmujące 10.000 cykli ruchu. W zależności od linii mają od 5 do 15 (!) lat gwarancji.

Podczas targów zaprezentujemy kilka modeli ramion i uchwytów, umożliwiających mocowanie 2 i więcej monitorów. Zaprezentujemy również nowość z oferty Ergotron, naścienny uchwyt do montażu kompaktowych stacji roboczych oraz monitorów CareFit Combo.

Więcej informacji o rozwiązaniach Ergotron

 

 

Wacom – Tablety do własnoręcznego podpisu elektronicznego

Odręczny e-podpis z zaszytymi danymi biometrycznymi to praktyczny i przyjazny użytkownikowi sposób uzyskania prawnie wiążącej zgody. Produkty Wacom Signature ułatwiają wdrożenie polityki paperless i nanoszenie podpisów biometrycznych, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podpis składany na urządzeniach Wacom nie tylko jest nieusuwalny, ale możliwa jest także jego automatyczna i bezobsługowa walidacja ze wzorcem.

 • odręczny e-podpis z zaszytymi danymi biometrycznymi
 • zaawansowane szyfrowanie AES 256 / RSA 2048
 • zgodność z normami prawnymi
 • trwałość na lata

Więcej informacji o tabletach

Zobacz pełną ofertę Alstor dla integracji.

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Wypełnij poniższy formularz:

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.