Withings Body Cardio – jedyna waga, dla której liczy się Twoje serce

Opublikowano 25 maja 2021

Wagi Withings to przede wszystkim skuteczne narządzie w walce o prawidłową wagę ciała. Ale to nie wszystko. Model Body Cardio zyskał właśnie nową funkcjonalność, dzięki której podczas codziennego ważenia się można również sprawdzić stan układu sercowo – naczyniowego. Funkcja Vascular Age umożliwia ocenę zdrowia tętnic.

Technologia, której możesz zaufać

Withings jako pierwszy wprowadził na rynek inteligentne wagi. Od ponad dwunastu lat marka dokłada starań, aby zapewnić konsumentom na całym świecie proste w obsłudze rozwiązania, dzięki którym zdrowy tryb życia stanie się nawykiem, a nie krótkotrwałym zrywem. Tworzone we współpracy z lekarzami kardiologami , poddawane licznym testom i badaniom w renomowanych placówkach medycznych w Europie i Stanach Zjednoczonych – produkty marki Withings to gwarancja precyzyjnych wyników.

Analiza pracy układu – sercowo naczyniowego w 30 sekund

W zależności od stylu życia zmianie ulega poziom ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego. Wieloletnie badania umożliwiły firmie Withings stworzenie unikatowego algorytmu, dzięki któremu możliwe jest określenie wieku serca i naczyń, oraz określenie ogólnego stanu zdrowia układu krążenia. Oszacowanie wieku biologicznego pozwala na ocenę ryzyka chorób układu sercowo – naczyniowego i wdrożenie odpowiednich działań zanim sytuacja będzie poważna.

Ile lat mają Twoje tętnice?

Wiek naczyniowy jest określany za pomocą prędkości fali tętna (PWV), która analizuje sztywność tętnic. PWV to prędkość rozprzestrzeniania się fali krwi wzdłuż tętnic. Podwyższony odczyt PWV może być oznaką sztywności tętnic, co świadczy o podwyższonym ryzyku wystąpienia lub rozwoju nadciśnienia. Body Cardio pozwala odczytać PWV bezpośrednio na ekranie wagi, podczas ważenia. W aplikacji Health Mate znajdziesz komplet informacji na temat sposobów obniżenia poziomu PVW oraz wskazówki w jaki sposób wprowadzanie drobnych zmian w stylu życia może skutecznie poprawić stan układu sercowo – naczyniowego.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.