Nowość – 23″ monitor wielodotykowy DuraVision FDF2382WT-A

Opublikowano 25 maja 2022

EIZO wprowadza do swojej oferty wielodotykowy panel DuraVision FDF2382WT-A o przekątnej 23”. Monitor wykorzystuje technologię pojemnościową (PCAP) i doskonale nadaje się do zastosowań w przemyśle, medycynie oraz przestrzeniach publicznych.

W portfolio EIZO znajdują się już dwa monitory wielodotykowe: DuraVision FDF2182WT i FDF2121WT. Teraz dołącza do nich 23-calowy DuraVision FDF2382WT-A w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Monitor reaguje na dotyk gołą dłonią lub piórkiem i jest w stanie zarejestrować do 10 punktów dotyku jednocześnie. Wysoka czułość panelu znacznie ułatwia wykonywanie gestów takich jak przewijanie i przesuwanie.

Różne możliwości obsługi

DuraVision FDF2382WT-A wyposażono w funkcję ignorowania dotyku całą dłonią, która pozwala użytkownikowi położyć rękę na ekranie bez wywoływania reakcji panelu. Wrażliwość wyświetlacza na dotyk można skalibrować, aby ograniczyć błędne reakcje spowodowane warunkami środowiskowymi lub zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Wytrzymałość, funkcjonalność i higiena

Przednia część panelu jest całkowicie płaska, co ułatwia obsługę dotykową na całej powierzchni ekranu oraz usprawnia czyszczenie. Dołączona podstawka pozwala ustawić monitor na biurku i wyregulować jego nachylenie w zakresie od 15 do 70 stopni. Dzięki temu z łatwością dopasujesz położenie ekranu do wymagań danego środowiska.

DuraVision FDF2382WT-A ma odporną na zarysowania powierzchnię o twardości 5H w skali Mohsa, dlatego świetnie sprawdzi się w środowiskach wystawionych na ciągły dotyk – m.in. w infokioskach i fabrycznych terminalach dotykowych. Monitor może pracować w temperaturze od 5 do 35oC.

Inne cechy

  • Złącza wejściowe DisplayPort, HDMI i D-sub
  • Panel IPS z kątami widzenia 178°
  • Wyświetlanie obrazu bez migotania
  • 3-letnia gwarancja producenta

Dostępność

Sprzedaż monitora DuraVision FDF2382WT-A rozpocznie się w czerwcu 2022 roku.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.