Wydarzenia i informacje prasowe

W archiwum znajdziesz wszystkie wydarzenia i informacje prasowe zamieszczone na naszej stronie. Do znalezienia treści starszych niż 24 miesiące zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki.

EIZO prezentuje zdalnie sterowaną głowicę do montażu kamer przemysłowych

Opublikowano 26 stycznia, 2024.

EIZO wprowadza na rynek DuraVision PT-LAN51 – swoją pierwszą zdalnie sterowaną głowicę do montażu kamer wideo i innych sprzętów stosowanych w przemyśle.

15-calowy monitor dotykowy DuraVision teraz z możliwością montażu w zabudowie

Opublikowano 21 stycznia, 2024.

Firma EIZO wprowadza do swojego portfolio nowy wariant dotykowego, przemysłowego monitora DuraVision FDX1502T. Model FDX1502T-C przeznaczony jest do montażu w zabudowie

ALSTOR Ambasadorem Kodeksu Dobrych Praktyk Partnerskich Branży IT

Opublikowano 11 grudnia, 2023.

ALSTOR Ambasadorem Kodeksu Dobrych Praktyk Partnerskich Branży IT

W ubiegły czwartek odbyła się niezwykła Gala, podczas której świętowaliśmy 25-lecie CRN Polska. Tego samego wieczoru ogłoszony został Kodeks Dobrych Praktyk Partnerskich Branży IT, którego Ambasadorem została nasza firma.

Nowość Datacolor Spyder Checkr VIDEO – wzornik kolorów do zastosowań w branży wideo

Opublikowano 28 listopada, 2023.

Nowość Datacolor Spyder Checkr VIDEO – wzornik kolorów do zastosowań w branży wideo

Spyder Checkr Video to wzornik kolorów, współpracujący z wektoroskopami wideo, oscyloskopami kontrolnymi sygnałów wizyjnych i profesjonalnym oprogramowaniem do edycji wideo, takim jak DaVinci Resolve®, Adobe Premiere® i Final Cut Pro®. Służy zapewnieniu spójności kolorów i ekspozycji filmów  w różnych kamerach, obiektywach i czujnikach od samego początku nagrywania. Wzornik upraszcza i usprawnia postprodukcyjną korekcję kolorów.

Zapraszamy na webinarium „Nowe modele w rodzinie Wacom Cintiq Pro”

Opublikowano 19 listopada, 2023.

Zapraszamy na webinarium „Nowe modele w rodzinie Wacom Cintiq Pro”

Zapraszamy na webinarium "Nowe modele w rodzinie Wacom Cintiq Pro", które odbędzie się 29 listopada. Poprowadzi je Grzegorz Prusinowski, przedstawiciel Wacom na Polskę.

Zapraszamy na webinarium „Rozwiązania EIZO z dekoderami IP – łatwy sposób monitoring wizyjny”

Opublikowano 16 listopada, 2023.

Zapraszamy na webinarium „Rozwiązania EIZO z dekoderami IP – łatwy sposób monitoring wizyjny”

Zapraszamy na webinarium: "Rozwiązania EIZO z dekoderami IP – łatwy sposób monitoring wizyjny", które odbędzie się 28 listopada.

Medyczna nowość EIZO: nagrywarka 4K do archiwizacji obrazów wideo z endoskopii, mikrochirurgii i innych precyzyjnych zabiegów

Opublikowano 14 listopada, 2023.

Do medycznego portfolio EIZO dołącza CuratOR MIR-1: pierwsza medyczna nagrywarka przeznaczona do archiwizowania obrazów pochodzących z endoskopów oraz mikroskopów i kamer chirurgicznych. Dzięki niej placówki ochrony zdrowia mogą zapisywać statyczne i ruchome obrazy w wysokiej rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) z prędkością 60 klatek na sekundę (fps).

Nowe ramiona do monitorów Ergotron

Opublikowano 8 listopada, 2023.

W ofercie Ergotron pojawiła się nowe ergonomiczne ramiona do monitorów. Serię NX stworzono z myślą o klientach z mniej zasobnym portfelem, jednak rozwiązania zapewniają najważniejsze funkcje, bez kompromisów w kwestii jakości. Każdy pracownik – zarówno biurowy jak i zdalny – zasługuje na stanowisko pracy, które jest miłe dla oka i sprzyja dobremu samopoczuciu. Ramię NX […]

Wacom prezentuje dwa nowe modele tabletów Cintiq Pro

Opublikowano 6 listopada, 2023.

Do rodziny profesjonalnych tabletów graficznych Wacom Cintiq Pro dołączyły właśnie dwa nowe modele: Cintiq Pro 17 i Cintiq Pro 22. Podobnie jak wprowadzony niedawno model Cintiq Pro 27, oba są w stanie wyświetlać ponad miliard kolorów i mają dołączone konfigurowalne piórko Pro Pen 3, które w połączeniu z częstotliwością odświeżania 120 Hz pozwala pisać i rysować na ekranie praktycznie bez żadnych opóźnień.

EIZO Condor AGX-IOX – jednopłytkowy komputer 3U VPX bazujący na module SoM

Opublikowano 18 lipca, 2023.

W portfolio EIZO Rugged Solutions pojawił się nowy jednopłytkowy komputer 3U VPX przeznaczony do zastosowań wymagających optymalnego współczynnika SWaP-C (rozmiarów, wagi, poboru mocy i kosztów), w których wykorzystuje się procesory graficzne, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe.
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.