Nero Standard 2018 Suite

Opublikowano 10 października 2017

IMPORT, TWORZENIE I EDYCJA

Nero Video 2018: Kopiuj filmy, zdjęcia i muzykę z dowolnego urządzenia na komputer, przeciągaj je na ekran startowy aplikacji Nero Video 2018 dostępnej w pakiecie Nero Standard i Twoje domowe studio multimedialne jest gotowe! W okamgnieniu możesz wzbogacić swoje filmy o pomysłowe efekty, zdefiniować przejścia, czy wykreować napisy, a bogata baza szablonów usprawni Twoją pracę. Dzięki funkcji pozwalającej jednym kliknięciem usunąć czarne obramowania dostosujesz swoje filmy do wyświetlania na ekranie telewizora. Za pomocą programu można także jednym ruchem wyeksportować poszczególne sceny z długiego filmu. Twórz w prosty sposób filmy i pokazy slajdów oraz filmy DVD™ i płyty Blu-ray™ wraz z menu, na których nagrasz wspomnienia z wakacji lub inne ważne dla Ciebie dane.

Nero Video 2018

NAGRYWANIE, KOPIOWANIE I ARCHIWIZACJA

Nero Burning ROM 2018: Klasa sama w sobie. CD, DVD czy płyty Blu-ray Disc™: Sprawdzona aplikacja zawarta w pakiecie Nero 2018 Standard umożliwia kopiowanie danych i wypalanie płyt. Cały proces jest teraz jeszcze prostszy dzięki Nero QuickStart, który wykonać można za pomocą funkcji drag & drop z poziomu ikony Nero na pulpicie. W ten sposób najważniejsze zadania zostaną wykonane w ciągu kilku sekund. SecurDisc 4.0 z szyfrowaniem 256-bitowym, ochroną hasłem i technologią optymalizacji płyt gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo plików. Także wypalanie płyt CD jest teraz wyjątkowo proste przy zachowaniu wysokiej jakości dzięki automatycznej optymalizacji dźwięku, dodatkowo z opracowaniem okładek albumów.

 Nero Burning ROM 2018

ORGANIZOWANIE, ODTWARZANIE I STREAMING

Nero MediaHome 2018: Koniec z niekończącym się wyszukiwaniem plików: dzięki nowej centrali multimedialnej Nero MediaHome zadba o łatwą organizację i odtwarzanie muzyki, plików wideo, zdjęć, filmów kinowych i seriali telewizyjnych oraz integrowanie ich z Twoimi projektami. Teraz możesz wyświetlać swoje osobiste archiwum filmów i seriali telewizyjnych wraz z tytułami i okładkami oraz przekazywać filmy bezprzewodowo do telewizora. Skorzystaj w tym celu z darmowej aplikacji Nero StreamingPlayer, która jest jak wygodny w obsłudze pilot do obsługi archiwów multimediów zapisanych na Twoim komputerze lub odtwarzaj filmy, zdjęcia i muzykę za pomocą tej aplikacji bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym.

Nero MediaHome 2018

ZGRYWANIE I KONWERSJA

Nero Recode 2018: Płyty DVD*, CD*, pliki audio i wideo*: Nero Recode konwertuje niemal wszystko do wybranych formatów audio i wideo. Wyjątkowo wygodna jest opcja tworzenia list zadań z zaplanowanymi konwersjami. Jeszcze prostsza jest konwersja płyt wideo i audio CD bezpośrednio do urządzenia mobilnego za pomocą jednego tylko kliknięcia: wystarczy podłączyć urządzenie, wybrać utwór, przenieść go i gotowe. Program obsługuje także najnowsze modele urządzeń mobilnych. Dzięki wtyczce Gracenote® możesz sortować i odtwarzać utwory muzyczne na urządzeniu mobilnym także według okładek albumów.

*Nie dotyczy źródeł chronionych przed kopiowaniem.

 Nero Recode 2018

4 programy w jednym pakiecie

Nero Standard 2018 =
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.