Mujjo – etui skórzane Wallet Sleeve dla iPhone 6/6s

Opublikowano 18 listopada 2014

Etui wykonano z jednego kawałka garbowanej roślinnie skóry i wyposażono w kieszenie na karty oraz iPhone’a 6/6s. Zmieszczą się w nim dwie lub trzy najważniejsze karty, pozwalając raz na zawsze pozbyć się problemu wypchanych kieszeni.

Koniec z wypchanymi kieszeniami

Nikt nie lubi nosić przy sobie wielu drobiazgów – wypchane kieszenie i grube portfele są wyjątkowo niewygodne. Dzięki skórzanemu etui Mujjo można mieć przy sobie tylko to, co najważniejsze: telefon, gotówkę i kilka kart.

Wyjątkowa funkcjonalność

Etui Mujjo pomieści iPhone’a i kilka kart, ale jest przy tym tak cienkie, jak to tylko możliwe. Bez problemu zmieści się w kieszeni spodni, raz na zawsze eliminując problem wypchanych kieszeni.

Skóra najwyższej jakości

Etui wykonano z garbowanej roślinnie skóry, która nadaje mu stylu i charakteru. Ta skóra stała się znakiem rozpoznawczym kolekcji Mujjo  i symbolem jakości marki. Wykonuje się ją z najwyższą starannością, woskując powierzchnię, aby przedłużyć jej żywotność i stosując olej anilinowy w celu wzbogacenia koloru.  W miarę użytkowania ten rodzaj skóry zużywa się i nabiera pięknego odcienia patyny, nadając etui niepowtarzalnego wyglądu.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.