Etui ochronne Mujjo Folio Sleeve dla MacBook 13″

Opublikowano 13 października 2014

Dyskretna elegancja

Ten wykonany z filcu i garbowanej roślinnie skóry pokrowiec pasuje do wszystkich Macbooków o przekątnej 13 cali.

Subtelny design

Pokrowiec na 13-calowego Macbooka odznacza się dyskretnie eleganckim stylem. W dużej mierze jest to zasługa najwyższej jakości garbowanej roślinnie skóry, która pokrywa przednią część pokrowca i tworzy silny kontrast z obszerną powierzchnią szarego filcu z tyłu. Filc i skóra oddzielone są najwyższej jakości spiżowym suwakiem, który biegnie zgrabną linią wzdłuż krawędzi pokrowca.

Materiały najwyższej jakości

Naszym punktem wyjściowym były wysokiej jakości materiały, a każdy szczegół produktu został potraktowany z najwyższą uwagą i starannością. Wystarczy wziąć pokrowiec do ręki, aby poczuć, że został wykonany z materiałów najwyższej jakości – w tym przypadku z filcu i garbowanej roślinnie skóry typu full grain.

 

13'' Macbook Folio Sleeve - Tan - Lifestyle - 001

 

Wspaniała funkcjonalność

Pokrowiec wyposażony jest w wysokiej jakości zamek błyskawiczny, dzięki któremu swobodne chowanie i wyjmowanie Macbooka jest łatwe i szybkie.  Wbudowane przegródki umożliwiają przechowywanie dokumentów, słuchawek, ołówków i innych podręcznych przedmiotów. Ponadto wnętrze pokrowca wyposażone jest w dodatkowe miejsce na karty płatnicze lub dokumenty takie jak dowód osobisty, jak również na kartę SD. Suwak pokrowca sprawia, że wewnątrz można przechowywać 13-calowe Macbooki Air, Pro lub Pro Retina.

Specjalny zamek błyskawiczny

Zamek błyskawiczny stworzony przez YKK zapewnia bezpieczne zamknięcie pokrowca. Został wykonany z wysokiej jakości spiżu, który gwarantuje wytrzymałość i odporność, a także wyposażony w dwa spiżowe suwaki i eleganckie skórzane uchwyty.

13'' Macbook Folio Sleeve - Tan - Lifestyle - 011

Wyjątkowa skóra

Garbowana roślinnie skóra typu full grain jest produkowana z najwyższą starannością i woskowana w celu przedłużenia jej trwałości. Przy produkcji stosuje się także olej anilinowy dla wzbogacenia koloru. W miarę użytkowania ten rodzaj skóry zużywa się i nabiera pięknego odcienia patyny, nadając pokrowcowi niepowtarzalnego wyglądu.

Cechy charakterystyczne garbowanej roślinnie skóry sprawiają, że wykonany z niej pokrowiec ma zbitą, zwartą konstrukcję. Wyjątkowa jakość skóry sprawia, że nie potrzebna jest żadna ingerencja w jej wygląd. Pozwala to podkreślić charakter materiału i wpasowuje się w koncepcję naszej kolekcji, w której skórzane produkty z surowymi brzegami oferują subtelną elegancję i styl.

Filcowe obicie

Skóra, z której wykonano pokrowiec, została podbita filcem dla ochrony Twojego Macbooka. Filc to trwały, odnawialny materiał, który jest wytrzymały, ale jednocześnie miękki w dotyku. Czyszczenie go jest niezwykle proste, a specjalna obróbka w procesie produkcji sprawia, że nie mechaci się i jest wodoodporny.

Kolekcja dyskretnych produktów

Nasze produkty cechuje współczesny, prosty design. Nie są krzykliwe, ale subtelnie sugerują najwyższą jakość wykonania swymi zgrabnymi kształtami i dyskretną elegancją. Porządne materiały to podstawa, a nasze produkty wykonane są z najlepszej garbowanej roślinnie skóry, filcu i spiżowych wykończeń.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.