Etui Mujjo Envelope dla iPad mini

Opublikowano 13 października 2014

Wielki powrót uznanego designu

Ten stworzony specjalnie dla iPada mini pokrowiec to wyjątkowe połączenie filcu i roślinnie garbowanej skóry. Otrzymał entuzjastyczne recenzje na popularnych blogach zajmujących się modą i stylem na całym świecie, takich jak Highsnobiety, Hypebeast czy Design Milk.

Powrót w wielkim stylu

Jeden z naszych najpopularniejszych produktów powraca w wyjątkowej formie. Przerobiliśmy każdy element uwielbianego przez użytkowników pokrowca tak, aby był lepszy niż kiedykolwiek. Naszym punktem wyjściowym były wysokiej jakości materiały, a każdy szczegół produktu został potraktowany z najwyższą uwagą i starannością.

 

iPad mini Envelope Sleeve - Tan - Studio - 002

Uznany design

Odpowiednio rozmieszczone nity i zatrzaski sprawiają, że iPad mini dotyka wyłącznie miękkiego, grubego filcu. Umocowany w poziomie skórzany pasek w prosty sposób zamyka pokrowiec i zabezpiecza przechowywane w nim urządzenie. Wystarczy wziąć pokrowiec do ręki, aby poczuć, że został wykonany z materiałów najwyższej jakości.

Wyjątkowe połączenie filcu i garbowanej roślinnie skóry zapewnia iPadowi mini wygodne podbicie, nawet, jeśli urządzenie znajduje się w etui Smart Cover. Wbudowane przegródki umożliwiają przechowywanie dokumentów, słuchawek i innych podręcznych przedmiotów. Ponadto wnętrze pokrowca wyposażone jest w dodatkowe miejsce na karty płatnicze lub dokumenty takie jak dowód osobisty, jak również na kartę SD.

Wyjątkowa skóra

Garbowana roślinnie skóra typu full grain jest produkowana z najwyższą starannością i woskowana w celu przedłużenia jej trwałości. Przy produkcji stosuje się także olej anilinowy dla wzbogacenia koloru. W miarę użytkowania ten rodzaj skóry zużywa się i nabiera pięknego odcienia patyny, nadając obudowie niepowtarzalnego wyglądu.

Cechy charakterystyczne garbowanej roślinnie skóry sprawiają, że wykonana z niej obudowa ma zbitą, zwartą konstrukcję. Wyjątkowa jakość skóry sprawia, że nie potrzebna jest żadna ingerencja w jej wygląd. Pozwala to podkreślić charakter materiału i wpasowuje się w koncepcję naszej kolekcji, w której skórzane produkty z surowymi brzegami oferują subtelną elegancję i styl.

 

iPad mini Envelope Sleeve - Black - Studio - 003

Przyjemny w dotyku filc

Filc to trwały, odnawialny materiał, który jest wytrzymały, ale jednocześnie miękki w dotyku. Czyszczenie go jest niezwykle proste, a specjalna obróbka w procesie produkcji sprawia, że nie mechaci się i jest wodoodporny.

Kolekcja dyskretnych produktów

Nasze produkty cechuje współczesny, prosty design. Nie są krzykliwe, ale subtelnie sugerują najwyższą jakość wykonania swymi zgrabnymi kształtami i dyskretną elegancją. Porządne materiały to podstawa, a nasze produkty wykonane są z najlepszej garbowanej roślinnie skóry, filcu i spiżowych wykończeń.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.