Mophie space pack – obudowa z wbudowaną baterią i pamięcią

Opublikowano 26 czerwca 2014

Więcej mocy. Więcej miejsca.

mophie space pack to pierwsza na świecie obudowa z baterią i wbudowaną  pamięcią do iPhone 5/5s. Umożliwia zwiększenie pojemności baterii nawet o 100% i rozszerzenie dostępnej pamięci o dodatkowe 16 GB lub 32 GB.

Lekka i funkcjonalna konstrukcja

Podczas tworzenia mophie space pack bazowano na projekcie wielokrotnie nagradzanej obudowy juice pack air. mophie space pack zapewnia dodatkową energię oraz przestrzeń do przechowywania danych, a wszystko to przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i lekkiej, zwartej konstrukcji.

Ochrona wszystkich krawędzi, przelotowe przyciski wyciszania, regulacji głośności oraz włącznika zapewniają komfortową obsługę telefonu. Wyprowadzone do przodu kanały akustyczne kierują dźwięk w Twoją stronę, a LED-owy wskaźnik umożliwia Ci sprawdzenie poziomu naładowania baterii.

Aplikacja Space

Umożliwia zarządzanie i dzielenie się plikami zapisanymi w pamięci obudowy space pack.

Wszystkie dane zawsze pod ręką

Korzystaj z aplikacji Space, aby zarządzać danymi zapisanymi w pamięci space pack, dzielić się plikami i mieć dostęp do rzeczy, których normalnie nie mógłbyś zapisać lokalnie na swoim iPhonie.

Zorganizowane i uporządkowane

Aplikacja Space automatycznie organizuje Twoje dane zapisywane w obudowie space pack i tworzy kolekcje, ułatwiające odnajdywanie i prezentowanie poszczególnych plików. Odtwarzaj muzykę, oglądaj filmy, synchronizuj zdjęcia i zarządzaj dokumentami – wszystko w jednym miejscu.

Przechowuj i udostępniaj więcej

Masz do wyboru modele z pamięcią 16 lub 32 GB, możesz przechowywać wszystkie pliki, na których Ci zależy. Dzięki aplikacji Space udostępnianie danych jest bardzo łatwe. Wystarczy zaznaczyć wszystkie pliki, którymi chcesz się podzielić ze znajomymi i za pomocą jednego kliknięcia przesłać je mailem lub udostępnić na portalach społecznościowych, takich jak.: Facebook lub Twitter.

AirPlay wprost z Twojego space packa

Naciśnij przycisk AirPlay na ekranie odtwarzacza w aplikacji Space, aby przesłać muzykę zapisaną w space pack’u do dowolnego sparowanego urządzenia Bluetooth.

Kontrola bezpieczeństwa

Aplikacja Space umożliwia ustawienie 4-cyfrowego hasła zabezpieczającego dostęp do Twoich plików. Wprowadzenie hasła jest również wymagane podczas przenoszenia plików do komputera.

Przechowuj dowolne pliki

mophie space pack pozwala ci przechowywać, organizować i przenosić pliki dowolnego typu. Po prostu przeciągnij i upuść pliki ze swojego komputera.

Zachowaj każde wspomnienie

Przechowuj wszystkie swoje zdjęcia i filmy. Zapisuj zdjęcia i filmy bezpośrednio w pamięci space pack, dzięki wbudowanej w aplikację funkcji kamery lub po prostu przenieś swoją bibliotekę zdjęć i nagrań ze swojego iPhone’a, aby mieć na nim więcej miejsca. Space pack wydłuża czas pracy iPhone’a bez doładowywania baterii i zwiększa ilość pamięci umożliwiając Ci zachowanie każdego wspomnienia. Możesz zapisać nawet 16.000 zdjęć, 40 godzin wideo lub 9.000 piosenek.

Energia na cały dzień

Ochronna obudowa o delikatnej konstrukcji zawiera potężny akumulator o pojemności 1700mAh, który zapewnia do 8 godzin rozmów, 10 godzin oglądania filmów i 40 godzin odtwarzania muzyki.

mophie space pack to nie dodatek. To konieczność. 

Energia, ochrona i dodatkowa pamięć w lekkim etui. Space pack zapewnia ochronę przed skutkami upadków, energię na cały dzień oraz aż do 32 GB dodatkowej pamięci.

Bezproblemowe ładowanie i synchronizacja

Ładuj i synchronizuj swojego iPhone’a oraz etui space pack w tym samym czasie za pomocą dołączonego kabla micro USB.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary etui: 6,53 x 14,38 x 1,60 cm
Waga etui: 79,4 gramów
Kompatybilność: iPhone 5/5s
Pojemność baterii: 1700mAh
Pojemność pamięci: 16GB lub 32GB
Opakowanie zawiera: mophie space pack, kabel USB, adapter do słuchawek

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.