mophie power reserve 1X

Opublikowano 15 grudnia 2015

PWR-RESERVE-Group_Lineup_6000px

mophie power reserve  od mophie to lekki, przenośny akumulator kompatybilny z wszystkimi rodzajami smartfonów. Dodatkowa bateria pozwala w pełni naładować Twój telefon zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Prosty, wygodny, kompaktowy

Power Reserve 1X to kompaktowy, wygodny w użyciu akumulator. Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy podłączyć Power Reserve do smartfona za pomocą kabla USB i wcisnąć przycisk ładowania.

Bateria na każdą okazję

Power Reserve ma moc wyjściową 1,8 A i korzysta z inteligentnej technologii ładowania adaptacyjnego mophie, aby zidentyfikować podłączone urządzenie i dopasować optymalny sposób ładowania. Dzięki temu masz pewność, że Twój telefon ładuje się z maksymalną prędkością i wydajnością.

Zawsze pod ręką

Akumulator Power Reserve jest dostępny w kilku żywych kolorach i jest na tyle mały, że bez problemu zmieści się w torebce lub kieszeni.

Zastrzyk energii dla Twojego smartfona

Kontrolka LED na bieżąco informuje o stanie baterii i statusie ładowania. Power Reserve gwarantuje, że już nigdy nie zaskoczy Cię rozładowany telefon!

Testy jakości

Wszystkie baterie mophie są testowane na trzech różnych etapach produkcji. Dzięki temu producent może zagwarantować ich doskonałą wydajność, jakość wykonania, dużą pojemność i trwałość.

Technologia charge vault

Power Reserve korzysta z technologii charge vault, która pozwala utrzymać poziom naładowania baterii dłużej niż w przypadku innych akumulatorów dostępnych na rynku.

Zarządzenie energią

Inteligentny układ ładowania zapewnia bezpieczne i szybkie ładowanie dopasowane do potrzeb konkretnego urządzenia.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.