mophie juice pack ultra (3950 mAh) do iPhone’a 6/6s

Opublikowano 8 czerwca 2015

Dłuższe życie baterii iPhone’a 6/6s

Juice pack ultra to kompaktowa obudowa ochronna, która pozwala wydłużyć życie baterii o ponad 150%. Dzięki niej telefon jest gotowy do użytku i chroniony w każdej sytuacji.

Ochrona najwyższej jakości
Nowy system Impact-Isolation łączy w sobie standardowe, gumowe ochraniacze oraz wewnętrzne, podwieszone osłony znajdujące się wzdłuż brzegów obudowy juice pack, co gwarantuje bezpieczeństwo telefonu w razie upadku lub uderzenia.

System Impact-Isolation
Starannie zaprojektowane wewnętrzne osłony dodatkowo wyścielają brzegi i rogi obudowy, zapewniając skuteczną ochronę telefonu.

Więcej czasu na pracę i rozrywkę
Juice pack ultra oferuje dodatkową baterię o pojemności 3950mAh, która wydłuża okres pracy telefonu po naładowaniu o ponad 150%. Zobacz, ile dodatkowych godzin daje juice ultra pack przy wykonywaniu różnych czynności na telefonie:

Rozmowy
z juice ultra pack: 35 / iPhone 6: 14

Korzystanie z Internetu
z juice ultra pack: 25 / iPhone 6: 10

Odtwarzanie filmów
z juice ultra pack: 27 / iPhone 6: 11

Proste ładowanie i synchronizacja
Telefon w obudowie można łatwo naładować i zsynchronizować po podłączeniu go do komputera. Najpierw ładuje się iPhone 6, a następnie sama obudowa juice pack.

Dodatkowa energia za pomocą jednego przycisku
Wbudowany przycisk pozwala włączyć lub wyłączyć ładowanie telefonu w dowolnym momencie, w zależności od tego, czy wolisz od razu wykorzystać dodatkową baterię, czy zachować ją na później. Kontrolka LED informuje o poziomie baterii obudowy juice pack i statusie ładowania.

Testy jakości
Każdy akumulator mophie jest testowany na trzech różnych etapach produkcji, aby zapewnić jego wydajność, jakość wykonania i wytrzymałość.

Zarządzanie energią
Inteligentny układ ładowania zapewnia bezpieczne i szybkie ładowanie.

Technologia charge vault
Obudowa juice pack ultra korzysta z technologii charge vault, która pozwala utrzymać poziom naładowania baterii dłużej niż inne akumulatory dostępne na rynku.

Kompatybilne urządzenie:  iPhone 6/6s

Pojemność baterii:  3950mAh

Gwarancja:  1 rok

 

 

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.