mophie Juice Pack Plus do iPhone 5/5S

Opublikowano 14 czerwca 2013

Właśnie tak! Wyposażony w więcej niż 120% dodatkowej mocy baterii mophie juice pack plus zagwarantuje Ci wystarczająco dużo mocy aby przetrwać najcięższy dzień, najdłuższy lot i nieoczekiwane godziny w pracy.

Moc, ochrona, elegancja.

Zaprojektowany tak by chronić telefon przed uszkodzeniami, na które jest narażony podczas codziennego użytkowania, zapewnia również 120% więcej energii dzięki dodatkowej wbudowanej baterii. Mophie juice pack plus pozwala na znacznie dłuższe użytkowanie iPhone 5/5S bez potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła zasilania. Elegancka, niewielkich rozmiarów obudowa, jest idealnym dodatkiem do telefonu, który bez problemu zmieści się w kieszeni, neseserze czy bagażu podręcznym. Udoskonalone porty akustyczne , przepuszczające dźwięki z telefonu na zewnątrz, sprawiają, że wydobywająca się z nich muzyka posiada niepowtarzalne brzmienie.

WH BK

Ładowanie jest łatwe.

Ładuj równocześnie swój iPhone wraz z obudową juice pack plus przy pomocy kabla USB, który znajduje się w zestawie. Dzięki wskaźnikowi LED możesz sprawdzić poziom energii jaki pozostał w baterii, a zintegrowany z obudową przełącznik umożliwia wybór momentu, w którym chcemy doładować iPhone.

 

Specyfikacja techniczna:
Wymiary: 6,7 cm x 14,2 cm x 1,8 cm.
Pojemność baterii: 2100mAh
Czas dodatkowych rozmów: do 10 godzin w trybie 3G
Dodatkowe wykorzystanie internetu: do 10 godzin w trybie 3G
do 10 godzin w trybie LTE
do 12 godzin w trybie WIFI
Dodatkowe odtwarzanie muzyki: do 50 godzin
Dodatkowe odtwarzanie wideo: do 12 godzin
Waga: 90 g
W opakowaniu znajduje się: mophie juice pack plus, instrukcja obsługi, kabel USB, przejściówka do słuchawek

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.