mophie Juice Pack Air dla iPhone 5/5S

Opublikowano 4 marca 2013

Ochrona na co dzień, energia na cały dzień.

Mophie – lider rynku akcesoriów do urządzeń Apple, prezentuje najnowszy model mophie juice pack air: ekskluzywną obudowę ochronną ze zintegrowaną baterią o pojemności 1700mAh dla iPhone 5/5S. Nowy produkt mophie to idealne rozwiązanie dla osób, które pracują nie tylko w godz. 9 – 17 a telefonu używają praktycznie przez cały dzień, w dodatku bez możliwości nagłego i szybkiego doładowania baterii.

Cieńsza i lżejsza niż obudowy poprzednich generacji, juice pack air posiada wbudowaną najnowocześniejszą baterię litowo-polimerową o jeszcze większej pojemności, dając swojemu właścicielowi pewność, że w jego telefonie nie zabraknie energii w najmniej oczekiwanym momencie. 1700mAh zapewnia bowiem dodatkowe 100% energii, którą z łatwością możemy zarządzać za pomocą przełącznika umieszczonego w dolnej części etui.

Starannie dobrane materiały najwyższej jakości a także wzornictwo, dyskretnie wpisujące się w estetykę produktów APPLE, sprawiają, że obudowa jest gładka i miła w dotyku a całość – po założeniu na iPhone 5/5S – świetnie leży w dłoni, chroniąc przy tym telefon przez uszkodzeniami na jakie jest narażony podczas codziennego użytkowania. Znajdujący się w zestawie kabel micro USB umożliwia jednoczesne ładowanie baterii w telefonie oraz w obudowie mophie juice pack air.

JPA-IP5-BLK_Face-Down_Keys-ID-Tickets

Dane techniczne

Wymiary: 6,6cm x 14,1cm x 1,3cm.

Pojemność baterii: 1700mAh

Czas dodatkowych rozmów: do 8 godzin w trybie 3G

Dodatkowe wykorzystanie internetu:  do 8 godzin w trybie 3G

do 8 godzin w trybie LTE

do 10 godzin w trybie WIFI

Dodatkowe odtwarzanie muzyki:  do 40 godzin

Dodatkowe odtwarzanie wideo:  do 10 godzin

Waga: 76 g

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.