Rimage MDD 2410

Systemy Rimage wraz ze zintegrowaną robotyką, łatwym w użyciu oprogramowaniem i funkcją nadruku bezpośrednio na płycie, dają wysokiej klasy, kompletne rozwiązania do tworzenia funkcjonalnych, wytrzymałych i profesjonalnej jakości produktów, pozwalających sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma Rimage to światowy lider cyfrowych innowacji. Jest pionierem i innowatorem w produkcji rozwiązań do rozpowszechniania i przechowywania informacji na nośnikach CD, DVD i Blu-Ray.

Systemy Rimage wraz ze zintegrowaną robotyką, łatwym w użyciu oprogramowaniem i funkcją nadruku bezpośrednio na płycie, dają wysokiej klasy, kompletne rozwiązania do tworzenia funkcjonalnych, wytrzymałych i profesjonalnej jakości produktów, pozwalających sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Rimage Medical Disc Device 2410 to kompletne rozwiązanie z powodzeniem wykorzystywane w procesie zapisu i wydawania wyników badań na płytach CD/DVD. Duplikator Rimage automatyzuje proces nagrywania płyt oraz dokonuje ich personalizacji (indywidualny nadruk danych pacjenta pobierany jest ze zbioru DICOM). W ten sposób zostaje wyeliminowana możliwość pomyłkowego wydania badania pacjentom w rejestracji.

Rimage Professional™ 2410 może być w łatwy sposób podłączony do sieci danej placówki z wykorzystaniem zewnętrznego komputera i oprogramowania Rimage Software Suite, co pozwala  osobie z dowolnego miejsca w kilka minut utworzyć dysk zawierający wymagane dane pacjenta wraz z w pełni spersonalizowanym, trwałym, pełnokolorowym nadrukiem danych na płycie.

Model Rimage Professional™ 2410 został wyposażony w drukarkę termotransferową Everest 400, dzięki której nadruk osiąga jakość druku offsetowego. Maszyna może wykonywać 3 zadania jednocześnie, takie jak zapis danych w 2 napędach DVD i drukowanie już nagranego nośnika. Dołączone oprogramowanie daje możliwość serializacji płyt lub tworzenia jednostkowych zleceń. Rimage Professional™ 2410 posiada trzy magazynki po 50 płyt – każdy z nich może być dowolnie zdefiniowany jako wejściowy/wyjściowy. Dodatkowo duplikator posiada magazynek wyjściowy na 5 płyt.

Model Rimage Professional™ 2410 to następca bardzo popularnego modelu Rimage 2000i, który jednak  znacząco przewyższa go wydajnościowo, pozwalając na obciążenie miesięczne w ilości do 5500 płyt.

Rimage Professional™ 2410 zaprojektowano z myślą o wykorzystaniu z zestawem Rimage E2400 Media Kit. Zawiera on optymalizowane taśmy oraz komplet 1000 nośników CD/DVD lub 500 sztuk Blu-ray, dając gwarancję na nośniki CD 100, a na DVD – 50 lat, co daje pewność że dane pacjenta będą dostępne zarówno w chwili obecnej, jak i w przyszłości.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, np. Perennity, duplikator przyjmuje dane w  standardzie DICOM. Oprogramowanie umożliwia pobieranie danych z systemu PACS oraz nagrywanie ich na płytach wraz z wewnętrzną przeglądarką, obsługującą pliki w formacie DICOM. Oprogramowanie posiada również funkcje archiwizujące, tzn. może wykonywać zapis archiwów wykonanych badań według różnych kryteriów (data, typ badania, lekarz kierujący itd.), co umożliwia planowane tworzenie archiwów szpitalnych lub naukowych w czasie mniejszego obciążenia urządzenia.

Systemy publikacji cyfrowych danych Rimage zbudowane są w oparciu o wysokiej jakości sprzęt i oprogramowanie. Integrowane są w rozwiązaniach PACS oraz wykorzystywane w gabinetach lekarskich w celu automatycznego odbioru, dystrybucji oraz archiwizacji danych pacjenta na nośnikach CD/ DVD i Blu-Ray w sposób równie prosty, jak korzystanie z udostępnionej drukarki biurowej.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.