Marbotic – Smart Letters i Smart Numbers

Opublikowano 8 listopada 2017

Marbotic to fantastyczne zabawki połączone z aplikacjami edukacyjnymi inspirowanymi metodą nauczania Montessori.To także zespół fanów technologii i ekspertów z zakresu edukacji. Z połączenia tych dwóch pasji powstały zupełnie innowacyjne drewniane zabawki w pełni współpracujące z ekranem dotykowym tabletu na zasadzie elektrostatyki.

Dzięki połączeniu drewnianych klocków z możliwościami tabletu stworzono zupełnie nowe możliwości dla aplikacji edukacyjnej i efektywnej nauki. Dzieci są zainteresowane nowymi działaniami, nauką nowych rzeczy w ciekawy sposób.

Zabawki Marbotic czerpią z tradycji metody Montessori, według której należy rozwijać umiejętności dziecka na wielu płaszczyznach jednocześnie – dobra zabawka powinna stymulować rozwój fizyczny, społeczny, emocjonalny, duchowy.

Idealne połączenie zabawy i nauki, które skradnie serca wszystkich dzieci.

  • drewniane klocki są wykonane z wysokiej jakości drewna, idealnie wykończone, na spodach zabezpieczone gumowymi nóżkami, dzięki czemu są delikatne dla każdego ekranu
  • aplikacja została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach – kolory, animacje, najdrobniejsze szczegóły, które zainteresują młodych użytkowników

 

Smart Letters – to niesamowity zestaw 26 drewnianych liter, które pomagają dzieciom w nauce czytania i pisania. Tradycyjnie wykonane z drewna w asyście aplikacji tworzy idealny zestaw do nauki liter, alfabetu, czytania, pisania, prawidłowej wymowy. Przygotowany dla dzieci w wieku 3-6 lat. Bezpłatne aplikacje edukacyjne za pośrednictwem technologii dają dzieciom wiele radości i zabawy, a jednocześnie uczą czytać i pisać.

Smart Numbers – pomaga w nauce liczenia do 10, do 100, a także dodawaniu i odejmowaniu. Pozwala także poznać zależności pomiędzy liczbami a ilością, zrozumieć ile to jest więcej a ile mniej, rozwija umiejętności motoryczne. Idealna dla małych i trochę większych dzieci.

 

Czemu warto?

  • uczą dźwięków, kształtów, liter i nowych słów
  • kształcą i udoskonalają podstawowe umiejętności czytania i pisania – sa idealnie dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, dzięki temu że zostały opracowane przez ekspertów w swoich dziedzinach
  • Kompatybilna iOS i Android *

*pełna lista dostępna na http://www.marbotic.fr/compatibility/

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.