LittleBits Gizmos & Gadgets Kit, 2nd Edition – edukacyjny zestaw klocków elektronicznych dla dzieci

Opublikowano 20 stycznia 2017

Gizmos&Gadgets to wielokrotnie nagradzany zestaw elektronicznych modułów, który pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka, kształtując w nim umiejętność rozwiązywania problemów i pasję tworzenia. Dzięki kompatybilnej aplikacji zwykły tablet lub smartfon przemieni się w pilota sterującego skonstruowanymi przez dziecko wynalazkami.

 

Jeden zestaw, tysiące pomysłów

W zestawie znajduje się 13 podstawowych modułów,
56 akcesoriów oraz bogato ilustrowane instrukcje,
dzięki którym dziecko z łatwością skonstruuje 16 różnych wynalazków. A to dopiero początek – w aplikacji i na stronie internetowej znajdują się tysiące kolejnych projektów zapewniające wiele godzin zabawy i nauki.

Interaktywna zabawa

Gizmos&Gadgets to pierwszy zestaw LittleBits z funkcją Bluetooth, kompatybilny z większością urządzeń iOS i Android. Tworząc wynalazki można korzystać m.in. z aparatu, ekranu dotykowego i żyroskopu sparowanego urządzenia mobilnego oraz z bogatego zestawu modułów i akcesoriów zawartych w zestawie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Co znajdziesz w zestawie?

1 wskaźnik słupkowy, 1 brzęczyk, 1 wiatrak, 1 zasilacz, 1 regulator sygnału, 1 przewód, 2 moduły BLE (Bluetooth Low Energy), 2 silniki prądu stałego, 1 czujnik światła, 1 silnik Servo, 1 rozgałęziacz, 1 kula w oprawce, 24 okrągłe naklejki, 2 moduły motorMate, 7 szablonów projektów, 4 wkręty, 1 Servo Hub, 6 stopek, 2 kółka, 1 bateria z kablem, 1 mechaniczne ramię, 2 płyty montażowe, 2 śrubokręty,
1 zestaw Servo Accessories, 1 uchwyt Servo, 1 arkusz z naklejkami.

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.