LifeProof FRĒ POWER – wodoszczelna obudowa ochronna z wbudowaną baterią do iPhone 6/6S

Opublikowano 5 sierpnia 2015

Zabierz iPhone’a w każdą podróż, nawet tę podwodną

Bez względu na to jak ekstremalne masz plany możesz zabrać iPhone’a  gdziekolwiek chcesz i robić co tylko chcesz.  Obudowy LifeProof gwarantują ochronę nie tylko przed zarysowaniami i skutkami upadków, ale również przed wodą.

Możesz w pełni korzystać ze swojego telefonu również podczas nurkowania do głębokości 2 metrów. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć i filmów.

Twoja wyprawa nieoczekiwanie się przedłużyła? Wbudowana bateria o pojemności 2600 mAh zapewni Ci dodatkowe godziny działania telefonu.

Dzięki obudowie LifeProof FRĒ POWER możesz zabrać swojego iPhone’a gdziekolwiek zechcesz i wrócić ze wspaniałym zdjęciami na dowód przeżytych przygód.

water

Wbudowana bateria o pojemności 2600 mAh

Dzięki tak dużej pojemności wbudowanej baterii Twój iPhone będzie działał 2-krotnie dłużej. Wskaźnik LED z tyłu obudowy umożliwia sprawdzenie poziomu energii oraz informuje o postępach w ładowaniu.

ironman-3

Ochrona potwierdzona certyfikatami

LifeProof FRĒ POWER przeszedł niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest przyznany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone’a w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów.

pdp_specs_ip-68 PDP_specs_mil_std pdp_specs_water

Każda obudowa LifeProof, zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test wodoszczelności w fabryce.

Ochrona przed wodą

Obudowa LifeProof FRĒ POWER umożliwia zanurzenie iPhone’a w wodzie do głębokości 2 m na około 1 h. Jest to poziom ochrony znacznie przekraczający zwykłe zabezpieczenie przed zalaniem czy złymi warunkami pogodowymi. Bez względu na to jak ekstremalne masz plany możesz zabrać swój telefon lub tablet gdziekolwiek chcesz i robić co tylko chcesz: pływać, serfować, nagrać film pod wodą, słuchać muzyki pod prysznicem, czytać w wannie, umówić się na spływ pontonem, a na koniec opłukać urządzenie w obudowie w umywalce.

Ochrona przed brudem

Obudowa LifeProof FRĒ POWER zapewnia pełną izolacją zapobiegającą przenikaniu kurzu, brudu, piasku. Możesz zabrać swój telefon na górskie wędrówki, jazdę rowerem, polowanie i wędkowanie, na plaże i do stolarni.  Smar, brud, kurz i piasek pozostają na zewnątrz etui, a Ty możesz dalej bezpiecznie korzystać ze swojego iPhone’a.

sand

Ochrona przed śniegiem, deszczem i lodem

Etui LifeProof FRĒ POWER oferuje znakomitą ochronę przed wodą i brudem, co oznacza, że poradzi sobie  również ze śniegiem, lodem i deszczem. Zwykłe etui mogą wchłaniać wodę z topniejącego śniegu, doprowadzając do zamoczenia iPhone’a. Dzięki LifeProof, możesz cieszyć się jazdą na nartach, snowbordzie, łyżwach i sankach nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego telefonu.

Ochrona przed skutkami upadków i wstrząsów

LifeProof FRĒ POWER zabezpiecza iPhone’a przed wstrząsami wywołanymi upadkiem z wysokości do 2 m. Główną przyczyną uszkodzeń urządzeń przenośnych jest upadek. Wypadają nam one z rąk, spadają z kolan, z dachu samochodu, albo strącamy je ze stołu. LifeProof został zaprojektowany zgodnie z wojskowymi wymogami dotyczącymi ochrony przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem. Pomaga zabezpieczyć nasze urządzenia przed tymi jakże częstymi wypadkami.

Funkcjonalna konstrukcja z obsługą Touch ID

LifeProof FRĒ POWER został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cienkiej i delikatnej konstrukcji iPhone’a 6.

Obudowa została dostosowana do nowego modelu iPhone’a tak, aby zachować jego pełną funkcjonalność i zapewnić możliwość korzystania ze wszystkich przycisków, łącznie z Touch ID.  Chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich.

Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System.

Wyraźny obraz i dźwięk

Obudowy LifeProof FRĒ POWER wyposażono w szklane soczewki z powłoką AR, które przemienią Twój telefon w podręczną kamerę sportową i zapewnią równocześnie ochronę delikatnego obiektywu iPhone’a. Z kolei system poprawy jakości audio gwarantuje maksymalną wydajność akustyczną i czystość dźwięku. Specjalna przejściówka mini jack do słuchawek gwarantuje szczelność obudowy. Możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w najbardziej ekstremalnych warunkach.

LifeProof FRĒ POWER – najważniejsze funkcje:

  • Cienka, lekka, wodoszczelna obudowa zapewniająca ochronę przed skutkami upadków
  • Wbudowana bateria o pojemności 2600 mAh
  • Obsługa Touch ID
  • pełen dostęp do wszystkich przycisków i portów
  • antyodblaskowe, szklane soczewki optyczne
  • wyraźny, niestłumiony dźwięk
  • zgrabna, smukła konstrukcja idealnie dopasowana do kształtu iPhone’a

ironman-4

Specyfikacja techniczna

Kompatybilne urządzenia iPhone 6/6
S
Wymiary  150 mm x 11 mm x 78.5 mm
Waga  123 g
Głębokość 2 metry pod wodą przez 1 godzinę
Wysokość upadku 2 metry

 

Test wodoszczelności

Aby dać ci pewność, że Twój iPhone będzie bezpieczny wszędzie, gdziekolwiek go zabierzesz, każda wyprodukowana obudowa LifeProof jest poddawana testowi wodoszczelności. Następnie niezależna instytucja przeprowadza  kolejne testy, w tym drugi test wodoszczelności na losowo wybranych obudowach. Do sprzedaży kierowane są tylko te obudowy, które przejdą pomyślnie wszystkie próby.

Możesz mieć pewność, że Twoja obudowa LifeProof nie będzie przeciekać. Sprawdziliśmy to za Ciebie!

Wojskowy standard 810G-516.6

Jest to standard amerykańskiej armii dotyczący ochrony urządzeń przed wstrząsami i podczas upadku. Obudowa LifeProof zabezpiecza przed skutkami upadków, wibracji i uderzeń, na które narażony jest codziennie Twój telefon.

IP-68

Międzynarodowy standard IP 68 to najwyższy stopień ochrony przed przedostawaniem się ciał stałych i cieczy. Obudowy o stopniu ochrony IP-68 powstrzymują przenikanie pyłu przez 8 godzin i wytrzymują zanurzenie w wodzie na głębokości do 2 metrów przez godzinę.

Obudowa LifeProof ochroni Twój telefon przed wodą, brudem, pyłem i śniegiem.

 

 

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.