KNOMO SOUTHAMPTON – plecak na laptopa

Opublikowano 5 lipca 2017

Wyjątkowo lekki, praktyczny plecak z kolekcji Holborn, przeznaczony na laptopy o przekątnej do 15,6”.

Knomo Southampton to stylowy, funkcjonalny plecak z kolekcji Holborn. W jego podwójnej, usztywnionej dla bezpieczeństwa przegrodzie zmieści się m.in. laptop o przekątnej do 15,6”, a wygodne kieszonki wewnątrz i na zewnątrz ułatwią utrzymanie wszystkich drobiazgów w idealnym porządku. Ramiączka plecaka są dodatkowo wzmocnione, by zapewnić maksymalny komfort noszenia.

Połączenie funkcjonalności i elegancji sprawia, że plecak Southampton doskonale pasuje zarówno do wyjściowych, jak i bardziej codziennych stylizacji. Możesz więc zabrać go ze sobą wszędzie, od poważnego spotkania biznesowego po swobodny lunch z przyjaciółmi.

Kolorystykę plecaka utrzymano w stylowych, stonowanych szarościach, które świetnie uzupełnią każdy strój. Z przodu panuje klasyka reprezentowana przez nieśmiertelny wzór w jodełkę, natomiast z tyłu wkrada się nowoczesność – przepuszczająca powietrze siateczka. Całości dopełnia czarne wykończenie imitujące skórę.

Southampton 15" Backpack 43-401-BKG

MATERIAŁY

  • Poliester ze skośnym splotem (wzór w jodełkę)
  • Plecy z oddychającego materiału siatkowego
  • Wykończenie imitujące skórę
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.