Kim jesteśmy?

Na pewno nie jesteśmy standardową firmą informatyczną, ani handlową. Nasz zespół to grono osób o różnorodnych umiejętnościach, zainteresowaniach i doświadczeniu. Ponieważ produkty, które sprzedajemy są bardzo różne i wymagają od nas różnego podejścia. Kluczowym słowem, które nas określa jest „elastyczność”. Każdemu z naszych vendorów i resellerów jesteśmy w stanie zapewnić wszystko, czego od nas oczekuje.

Poza działaniami sprzedażowymi prowadzimy szereg akcji, których celem jest zwiększenie rozpoznawalności oferowanych przez nas marek, takich jak:

  • czynny udział w wydarzeniach branżowych oraz spoza branży, kierowanych zarówno do Partnerów handlowych, jak i użytkowników końcowych;
  • szkolenia techniczne i handlowe;
  • lokalizacja materiałów informacyjnych i technicznych: broszur, specyfikacji, instrukcji obsługi;
  • projektowanie i produkcja materiałów marketingowych: dedykowane na polski rynek opakowania, dokumentacja, POS, gadżety, itp.;
  • działania w Internecie – projektowanie i tworzenie dedykowanych stron, działania SEO, komunikacja poprzez grupy dyskusyjne, fora, social media;
  • planowanie i realizacja programów sprzedaży kierowanych do naszych Partnerów, skrojonych na miarę możliwości i dostosowanych do potrzeb polskiego rynku.

Z powodzeniem łączymy różne cechy i wartości.

Doświadczenie

Większość naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie na rynku informatycznym. Są tu osoby, które są związane z firmą od kilkunastu lat, świadczy to o stabilnej pozycji Alstor na rynku i dobrych relacjach wewnątrz firmy.

Młodość

W naszym zespole dobrze czują się również ludzie młodzi. Nawet rozpoczynając swoją karierę od żmudnych, powtarzalnych czynności, mogą liczyć na szansę rozwoju, pod warunkiem, że wykażą się zaangażowaniem.

Wiedza

Nasz zespół to zarówno osoby z gruntowną wiedzą, ale również ludzie, którzy wnoszą „powiew świeżości”. Nie wymagamy, żeby każdy kto do nas przychodzi był profesjonalistą, wierzymy że nie ma wiedzy, której nie da się przyswoić.

 

Kreatywność

Lubimy wyzwania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. I nie są to puste hasła. Zdobywając kolejne dystrybucje, musieliśmy zawojować różne rynki poza branżą IT, ucząc się wszystkiego od podstaw. Dzięki naszej odwadze odkrywają się przed nami nowe perspektywy.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.