Kenu Airvue – uchwyt na tablet/telefon do zagłówka

Opublikowano 6 grudnia 2016

airvue-image-06-rgb

Airvue to przenośny uchwyt samochodowy na tablet, montowany na zagłówku fotela. Pozwala wygodnie oglądać filmy lub grać w gry podczas długich, nużących podróży, a dzięki rozsuwanemu mechanizmowi obsługuje wszystkie najpopularniejsze modele tabletów, w tym iPada mini, iPada Air, iPada Pro oraz większość tabletów z systemem Android.

Rozrywka w drodze

Uchwyt Airvue przymocowuje się do zagłówka fotela, czyli na idealnej wysokości do oglądania filmów z tylnego siedzenia samoch
odu.airvue-image-04-rgb

Prosty montaż

Oczekujący na przyznanie patentu uchwyt montażowy Curve Mount wykonano z wytrzymałego materiału kompozytowego. Jego konstrukcja nie ma żadnych ruchomych części, dlatego montaż jest bajecznie prosty: wystarczy rozsunąć i zaczepić uchwyt między wspornikami zagłówka.

Rozsuwane ramię

Uchwyt Airvue wyposażono w rozsuwany mechanizm sprężynowy, który dopasowuje się do większości tabletów (w tym iPada Air, iPada Mini, iPada Pro, Galaxy Tab, Kindle Fire i Surface Pro) oraz smartfonów.

Szeroki zakres regulacji

Dzięki specjalnemu mechanizmowi z kulą i panewką włożony do uchwytu tablet można przechylać do przodu, do tyłu lub na boki a także obracać o pełne 360 stopni do pozycji pionowej lub poziomej.
airvue-image-08-rgb

Nie tylko w samochodzie

Airvue da się zamontować nie tylko na zagłówku fotela samochodowego. Bez problemu możesz też umieścić uchwyt
na rączce walizki, aby umilić dzieciom długie oczekiwanie na pociąg lub samolot, a nawet postawić go na stole lub biurku jak zwykłą podstawkę. To sprawia, że Airvue jest idealnym towarzyszem podróży nie tylko podczas wycieczek samochodowych.

Poznaj całą ofertę Kenu

Groovies to słuchawki dla dzieci (sprzedawane osobno) wyposażone
w technologię regulacji głośności, dzięki której dźwięk nigdy nie przekroczy poziomu bezpiecznego dla słuchu. Ich żywe kolory spodobają się każdemu dziecku, a funkcja Sharelink™ pozwoli bawić się razem z kolegą lub rodzeństwem korzystającym z drugiej pary słuchawek Groovies.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.