Kenu Airframe – uniwersalny uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu (do 5″)

Opublikowano 17 października 2016

af1-image-12-r0

Airframe to kompaktowy, przenośny uchwyt samochodowy na smartfona. Jego montaż jest banalnie prosty – wystarczy wsunąć tylną część uchwytu na kratkę nawiewu w samochodzie. Airframe waży niecałe 30 gramów, dlatego bez problemu zmieści się w każdej torbie, a nawet w kieszeni.

 

KOMFORT PROWADZENIA

Włóż telefon do uchwytu Airframe, aby swobodnie korzystać z GPS, odtwarzać muzykę i dzwonić bez użycia rąk. Nie musisz już wybierać między bezpieczeństwem a wygodą; dzięki uchwytowi Airframe możesz używać smartfona prawie nie odrywając wzroku od jezdni i rąk od kierownicy.

 

ROZSUWANE RAMIĘaf1-image-09-r0

Uchwyt Airframe wyposażono w rozsuwany mechanizm sprężynowy, który dopasowuje się do smartfonów o przekątnej do 5”, nawet tych włożonych do dużej obudowy, etui czy pokrowca.

 

UNIWERSALNE MOCOWANIE

Obrotowe mocowanie uchwytu Airframe sprawdzi się na każdej kratce nawiewu, a specjalne wykończenie zapobiega porysowaniu samochodu.

 

DODAKOWA FUNKONALNOŚĆ: PODRÓŻNA PODSTAWKA

Włóż do tylnego mocowania dowolną kartę, aby przemienić uchwyt Airframe w podstawkę do wygodnego oglądania filmów czy przeglądania zdjęć. Możesz ustawić ją zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym.af1-image-16-r1

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.