Juice pack wireless z podstawką ładującą do iPhone 6/6s

Opublikowano 18 lipca 2016

Obudowa juice pack wireless zapewnia ochronę oraz dodatkową energię dla iPhone’a 6s/6, a także umożliwia doładowanie telefonu za pomocą dowolnej ładowarki wykorzystującej technologię bezprzewodową.

Zbliż się
Aby naładować telefon znajdujący się w obudowie juice pack z funkcją Charge Force, wystarczy umieścić go na dowolnej podstawce z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Pełna moc, dzięki dowolnej technologii bezprzewodowej
Kompatybilność ze standardem ładowania indukcyjnego Qi oraz innymi technologiami bezprzewodowymi gwarantuje, że bez problemu doładujesz swojego iPhona w obudowie juice pack wireless wszędzie tam, gdzie masz dostęp do ładowania bezprzewodowego.

Zawsze pod ręką
W zestawie z obudową juice pack wireless znajduje się podstawka do ładowania bezprzewodowego, która doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze.
Podróżujesz często samochodem? Zapoznaj się z ofertę kompatybilnych uchwytów mophie charge force.

Dodatkowa bateria gdziekolwiek jesteś
Używając obudowy juice pack wireless, możesz doładować swój telefon nie tylko bezprzewodowo. Wbudowana bateria wydłuży czas pracy telefonu nawet o 50%.
Mophie juice pack z baterią o pojemności 1560 mAh to:
+7 godzin rozmów
+5 godzin surfowania po Internecie
+6 godzin odtwarzania filmów

Zgrabna konstrukcja, solidna ochrona
Obudowa juice pack wireless oferuje nie tylko dodatkową baterię, ładowanie bezprzewodowe i nowoczesny design, ale także skuteczną ochronę telefonu podczas codziennego użytkowania.

Ładowanie i synchronizacja Priority+
Dołączony kabel micro USB umożliwia ładowanie i synchronizację po podłączeniu do komputera. W pierwszej kolejności energia trafi do Twojego iPhona, a następnie do obudowy juice pack.

Dodatkowa energia na zawołanie
Obudowa mophie juice pack została wyposażona w przycisk, dzięki któremu użytkownik sam decyduje czy telefon ma korzystać z własnej baterii, czy z dodatkowej baterii juice pack. LED-owy wskaźnik umożliwia sprawdzenie poziomu naładowania baterii.

Głośno i wyraźnie
Znajdujące się z przodu obudowy otwory na głośniki zaprojektowano tak, aby nie tylko nie zakłócały dźwięku, ale wręcz poprawiały jego jakość. Dzięki temu możesz bez przeszkód słuchać muzyki i oglądać filmy na ekranie iPhone’a umieszczonego wewnątrz obudowy mophie juice pack.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
• Obudowa mophie juice pack wireless
• Uniwersalna podstawka ładująca
• Kabel micro USB

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.