Szybki backup i synchronizacja danych z FarStone SyncBee

Opublikowano 23 listopada 2011

Firma Farstone, znany producent oprogramowania do backupu i odtwarzania danych wprowadziła ostatnio do swojej oferty przenośne rozwiązanie do szybkiego backupu i synchronizacji danych SyncBee™.

Rozpoczęcie backupu możliwe jest bezpośrednio po podłączeniu urządzenia do portu USB. Rozwiązanie pozwala także na przeprowadzenie synchronizacji danych (ujednolicenie wersji) pochodzących z wybranych plików/folderów pomiędzy różnymi komputerami.

Urządzenie wraz z oprogramowaniem dostępne jest w postaci obudowy, w której można zainstalować dowolny dysk twardy SATA 2,5″ o wysokości do 10 mm.

Urządzenie SyncBee pozwala na:
•    Błyskawiczny backup i synchronizację wybranych plików i folderów
•    Backup i synchronizację dowolnej liczby komputerów (ograniczeniem jest tylko pojemność dysku)
•    Backup otwartych plików
•    Ochronę danych hasłem
•    Backup przyrostowy, tylko zmienionych danych

Oprogramowanie nie zmienia żadnych ustawień ani wpisów w rejestrze. Niepotrzebna jest też instalacja ani ponowne uruchamianie komputera. Interfejs dostępny jest w języku polskim, a jego obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga studiowania dokumentacji.

Obsługiwane systemy: Windows 7 (32/64-bit), Windows Vista (32/64-bit), Windows XP (32/64-bit), Windows Server 2008 (32/64-bit)Windows Server 2003 (32/64-bit), Windows Server 2000 (32/64-bit),Windows Small Business Server (32/64-bit).

SyncBee dostępny jest u polskiego dystrybutora FarStone, firmy ALSTOR. Sugerowana cena detaliczna urządzenia bez dysku to 49 USD.

Więcej informacji o produktach FarStone znaleźć można na naszej stronie.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.