Promise Vess R2600fiD – laureatem nagrody Best Choice Golden Award targów Computex 2013

Opublikowano 11 czerwca 2013

Podczas tegorocznych targów Computex, system Vess R2600fiD został uhonorowany prestiżową nagrodą Best Choice Golden Award. Po raz trzeci z rzędu produktom PROMISE przyznano tytuł Best Choice, ale po raz pierwszy jeden z nich otrzymał „złotą nagrodę”, pobijając ponad 40 produktów konkurencji.

VR2000_front_emailNagrody Computex Best Choice Awards przyznawane są od 2002 roku przez Taipei Computer Association oraz Foreign Trade Association. Ich twórcy mają na celu aktywizację technologicznych innowacji w dziedzinie telekomunikacji i informatyki. W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 400 firm, z czego tylko 8 produktów otrzymało prestiżowy tytuł Golden Award w każdej z kategorii. Vess R2600fiD uzyskał tytuł Best Choice Golden Award, jako najlepszy produkt w kategorii Data Storage. Jury doceniło jego innowacyjność – jest to jeden z pierwszych wysoko dostępnych systemów NAS z podwójnym kontrolerem. Co więcej, zastosowana w nim rewolucyjna technologia Perfect Rebuild umożliwia skrócenie czasu potrzebnego na odbudowę macierzy o ponad 400%! Dodatkowo, Vess R2600fiD został nagrodzony za wyjątkowe walory użytkowe, które oferuje łącząc cechy wysoko wydajnego systemu Fibre Channel i rozwiązania IP SAN.

Vess R2600fiD jest flagowym produktem serii Vess R2000, którą zaprojektowano z myślą o rynku SMB. Umożliwia ekonomiczne przechowywanie danych online, oferując jednocześnie szybki dostęp i możliwość skalowania do firmowej chmury. Łącząc system plików i bloków na jednej platformie, seria Vess R2000 upraszcza administrację i zwiększa elastyczność. Posiadając najlepszy współczynnik ceny do wydajności na rynku, seria R2000 oferuje tryby działania zoptymalizowane pod kątem środowisk IT i nadzoru wideo, sprawiając, że jest najlepszym rozwiązaniem do backupu, archiwizacji, nadzoru wideo i wielu innych zastosowań.

Firma PROMISE Technology, Inc. uznawana jest za lidera na rynku pamięci masowych oraz wiodącego developera „szytych na miarę” rozwiązań dedykowanych dla centrów danych, monitoringu, chmury i systemów o dużym zagęszczeniu danych.

Informację na temat rozwiązań PROMISE znaleźć można na naszej stronie.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.