Promise Vess A2000 – rozwiązania pamięci masowych do zastosowań w monitoringu wideo

Opublikowano 9 maja 2013

Firma Alstor ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do swojej oferty najnowszych rozwiązań pamięci masowych Promise, polecanych szczególnie do stosowania w systemach monitoringu wideo. Seria urządzeń Vess A2000 charakteryzuje się doskonałą wydajnością, redukując koszty i złożoność wdrażania systemów monitoringu.

VESS A2200Promise Technology, firma znana na całym świecie z dostarczania wysokiej jakości rozwiązań pamięci masowych RAID, wprowadza na rynek unikatowe rozwiązanie, spełniające specyficzne wymagania stawiane przez systemy monitoringu wideo. Seria Vess A2000 przeznaczona jest do wdrażania w średnich i dużych systemach, opartych o kamery IP. Rozwiązanie to umożliwia obsługę nawet do stu kamer IP pracujących w rozdzielczości HD, doskonale spełniając wymagania stawiane tego typu urządzeniom w zastosowaniach związanych z monitoringiem w instytucjach finansowych, muzeach, handlu, przemyśle lub podczas imprez gamingowych.

System Vess A2000 zaprojektowano w taki sposób, by ułatwić jego utrzymanie i serwisowanie. Eliminacja stosowania oddzielnego serwera, kontrolera, pamięci w konfiguracji RAID oraz okablowania, znacząco zmniejsza koszty wdrożenia i utrzymania oraz złożoność systemu. Co więcej, jego możliwości można w łatwy sposób rozbudowywać wraz ze wzrostem zapotrzebowania na funkcjonalności lub pojemność pamięci. Seria urządzeń Vess A2000 jest rozwiązaniem w pełni certyfikowanym, zoptymalizowanym dla potrzeb monitoringu.

Vess A2000 to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane jest stosowanie efektywnego, wydajnego i bezpiecznego systemu, udostępniającego możliwość przechowywania danych monitoringu nawet przez okres kilku miesięcy. Dzięki jego prostocie można znacząco obniżyć koszty wdrożenia oraz utrzymania systemu, a modułowa struktura pozwala na prostą rozbudowę wraz ze wzrostem zapotrzebowania.

System Vess A2000 dostępny jest w ofercie polskiego dystrybutora rozwiązań Promise, firmie Alstor. Pełną specyfikację oraz szczegóły techniczne znaleźć można na stronach internetowych firm Alstor (www.alstor.pl) oraz Promise.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.