Po targach Film Video Foto…

Opublikowano 2 kwietnia 2012

W sobotę zakończyły się jubileuszowe, 15. Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego – Film Video Foto w Łodzi. Organizatorzy tej imprezy nigdy nie mają problemów z frekwencją – w tym roku liczba gości sięgnęła 14 tysięcy – głównie pasjonatów sztuki foto i wideo.

Oczywiście na stoisku EIZO również było tłoczno. Spotkaliśmy wiele osób, którzy odwiedzają nas co roku  – w poszukiwaniu nowości czy też wykorzystując okazję do bezpośredniego spotkania się ze specjalistami i uzyskania wiadomości „z pierwszej ręki”. Mieliśmy wiele miłych rozmów z pasjonatami marki EIZO. Zauważyliśmy też, że coraz popularniejszy staje się temat zarządzania barwą. Na naszym stoisku można było zobaczyć szereg urządzeń pomiarowych firmy X-Rite dedykowanych na rynek foto.

W wydzielonej części stoiska nasi eksperci prowadzili prezentacje dotyczące kalibracji monitorów, doboru monitorów do określonych zadań i ich cech. Specjalnym gościem był znany fotograf, Jacek Bonecki, który opowiadał o technicznych aspektach fotografowania i postprodukcji.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Pawłem Waszniewskim, Product Managerem odpowiedzialnym za markę EIZO w Alstor:

http://vimeo.com/alstor/review/40925147/b3f3eed22a
http://vimeo.com/alstor/review/40926406/dce60eb0fa

I obejrzenia galerii zdjęć z targów:


© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.