OtterBox – pełna ochrona smartfonów i tabletów

Opublikowano 11 kwietnia 2013

Oferta Alstor w zakresie produktów konsumenckich – iCorner – poszerzyła się o kolejne rozwiązania. OtterBox to producent obudów i etui ochronnych do telefonów i tabletów najpopularniejszych marek: Apple, Samsung, Nokia, HTC, BlackBerry.

W ofercie iCorner będą dostępne 3 serie obudów i etui OtterBox:

apl4-i4sun-44-3ARMOR to najodporniejsze obudowy do telefonów jakie kiedykolwiek wyprodukowano – zapewniają wodoszczelność do głębokości 6,6 m przez 30 minut, wytrzymują nacisk 2 ton i zabezpieczają telefon przed skutkami upadku nawet z wysokości 3 metrów. Dodatkowo, wbudowana folia chroni ekran przed zarysowaniami.

 

apl10-iphone-5-v5Serie DEFENDER i COMMUTER to solidne obudowy zabezpieczające telefon przed skutkami upadków, uderzeń i wstrząsów. Wbudowana w przypadku serii DEFENDER oraz samoprzylepna w przypadku serii COMMUTER folia, chroni ekran przed zarysowaniem. Dodatkowo, obudowa DEFENDER została wyposażona w obrotowy klips, który umożliwia przypięcie jej do paska.

Wszystkie obudowy posiadają silikonowe osłony portów, które chronią przed kurzem i pyłem, umożliwiając równocześnie ładowanie telefonu czy podłączenie słuchawek, bez konieczności zdejmowania etui. Obudowy zostały tak skonstruowane, aby zachować pełną funkcjonalność telefonów – użytkownicy mają dostęp do wszystkich przycisków i mogą korzystać z aparatów fotograficznych.

Więcej informacji o produktach OtterBox na stronie www.icorner.pl. Wszystkie produkty z działu iCorner do kupienia w sklepie internetowym www.sklep.icorner.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.