Olloclip Quick-Flip™ − jak zmienić iPhone’a w prawdziwy aparat fotograficzny?

Opublikowano 13 sierpnia 2013

Firma Olloclip znana jest fanom akcesoriów mobilnych dzięki zestawowi obiektywów 3 w 1. W Polsce nareszcie pokazało się również najnowsze „dziecko” producenta, obudowa Quick-Flip™, dzięki której robienie zdjęć za pomocą iPhone’a i iPoda staje się jeszcze prostsze.

Obudowa Quick-Flip ma zintegrowaną zaślepkę na narożnik urządzenia, w którym znajduje się obiektyw aparatu. Aby zrobić zdjęcie przy pomocy Olloclip, wystarczy odsunąć zaślepkę, nałożyć jeden z obiektywów i skupić się tylko na wybraniu odpowiedniego ujęcia. Co więcej, ruchomy narożnik może służyć jako spust migawki.

W zestawie do obudowy dołączone jest urządzenie Pro-Photo. Prosta nakładka na obudowę Quick-Flip™, która pozwala na bezproblemowe podpięcie lampy błyskowej, mikrofonu i statywu.

 

ollo-151 jpg   olloclip

Obudowa Olloclip Quick-Flip™ w wersji dla iPode’a Touch piątej generacji oraz iPhone’a 4, 4S i 5 jest dostępna na terenie całego kraju. Więcej informacji na stronach: icorner.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.