Nowa seria rozwiązań pamięci masowej flash od Infortrend

Opublikowano 22 września 2015

Z przyjemnością informujemy, że firma Infortrend wprowadza dwa nowe rozwiązania pamięci masowej oparte na technologii flash: All-Flash Storage oraz Hybrid Storage.

Infortrend, według organizacji Storage Performance Council to producent numer jeden w kategorii „stosunek ceny do wydajności” (SPC-1), ma pełne zaplecze i doświadczenie konieczne, by móc oferować klientom wszystkie zalety technologii flash, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości, niezawodności, wydajności, a przede wszystkim przystępnej ceny.

ESDS-3024B_right_300dpi

Nowa pamięć All-Flash Storage to rozwiązanie o wysokiej gęstości upakowania na dyski 2,5”, które gwarantuje oszczędność energii i miejsca, jak również minimalne opóźnienia oraz obsługę wysokiej liczby operacji wejścia-wyjścia na sekundę (IOPS). W opłacalny i wydajny sposób przyspiesza pracę baz danych oraz infrastruktury wirtualnych desktopów (VDI). Zoptymalizowany procesor i dyski SSD oraz wysoka dostępność sprawiają, że All-Flash Storage nie ma sobie równych.

Hybrid Storage to pamięć hybrydowa, która świetnie nadaje się dla klientów poszukujących wydajnego rozwiązania w bardziej przystępnej cenie. Łączy w sobie pamięć na dyskach flash i tradycyjnych dyskach twardych, a ponadto oferuje klientom funkcje SSD Cache oraz automatyczny tiering, co gwarantuje optymalną pracę i lepsze wykorzystanie dostępnego miejsca.

Szczegółowe informacje na temat produktów Infortrend znaleźć można na naszej stronie.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.