MAGIX PC Check & Tuning 2011 – szansa na długowieczność każdego komputera

Opublikowano 4 sierpnia 2011

W ostatnich dniach rodzina znanych i popularnych programów firmy MAGIX, dostępnych w naszym kraju, powiększyła się o kolejny produkt z polskim interfejsem: PC Check & Tuning 2011. Jest to zestaw bezpiecznych i godnych zaufania narzędzi do optymalizacji systemu Windows i przyspieszania pracy komputera.

Nowy produkt firmy MAGIX dedykowany jest przede wszystkim osobom, które intensywnie korzystają z komputera i chcą zadbać o jego wydajność, ale nie posiadają fachowej wiedzy komputerowej.

Spośród głównych ciekawostek, wprowadzonych w nowej wersji, warto wymienić:

•    tryb High-speed, który koncentruje moc komputera na określonym zadaniu (np. edycja filmu wideo), jednocześnie wyłączając zbędne procesy
•    tryb oszczędzania energii, który pomaga zredukować zużycie prądu i przedłuży żywotność baterii w notebooku
•    PC Check Live – skaner problemów, który działa podobnie jak skaner wirusów
i nieustannie chroni komputer przed zagrożeniami spadku wydajności

Oprogramowanie MAGIX PC Check & Tuning 2011, przy pomocy inteligentnych narzędzi, umożliwia wybór optymalnych ustawień systemu operacyjnego Windows XP, Windows Vista lub
Windows 7, przez co zapewnia m.in. szybszą pracę i znakomitą formę komputera, laptopa czy netbooka. Zgodnie z nazwą „PC Check & Tuning”, zadaniem programu jest systematyczne badanie komputera, wyszukiwanie problemów, rozpoznawanie
i samoczynne usuwanie wszelkich nieprawidłowości a także analiza, konserwacja, oczyszczanie i aktualizowanie systemu operacyjnego.

Opakowanie MAGIX PC Check & Tuning 2011 zawiera płytkę instalacyjną wraz z kluczem licencyjnym na 3 stanowiska oraz obszernym, niemal 100-stronicowym podręcznikiem użytkownika. Co ciekawe, stosunkowo niskie wymagania techniczne sprawiają, iż PC Check & Tuning 2011 stanowi idealny wybór zarówno dla posiadaczy nowych komputerów – program stanowi dla nich gwarancję długowieczności jednostki, jak i posiadaczy nieco starszych maszyn – program daje im szansę na drugą młodość takiego zestawu.

Cena detaliczna pakietu wynosi 129 zł.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.