Konkurs „Wakacje z blondynką”

Opublikowano 14 listopada 2011

Firma ALSTOR, dystrybutor produktów marki AVID i Pinnacle organizuje konkurs, adresowany do wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w montażu filmów. Na zwycięzcę czeka kamera JVC GZ-HM 430, nagrywająca filmy w rozdzielczości full HD oraz program montażowy Avid Studio PL. Organizator przewidział również dodatkowe nagrody w postaci czterech pakietów Avid Studio, zostaną one przyznane w drodze głosowania przez internautów.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie filmu wideo tematycznie związanego z wakacjami. Zamierzeniem organizatora było ustalenie jak najprostszych zasad, tak aby każdy chętny mógł wziąć udział w konkursie. Również dlatego udostępnione zostały narzędzia, które umożliwią zmierzenie się z zadaniem.

Krokiem w kierunku odbiorcy jest także temat konkursu – na ogół wakacje są okresem, kiedy najczęściej utrwalamy wspomnienia na „filmowej taśmie”. Niestety pozostają one zazwyczaj w nieobrobionej formie, która nie jest zbyt nieatrakcyjna i bardzo szybko popada w zapomnienie. Dynamiczne teledyski, zawierające najciekawsze ujęcia i zdjęcia, które dzięki Avid Studio można eksportować w formie umożliwiającej publikację w Internecie z pewnością zdobędą większe uznanie oglądających.

Konkurs rozpoczął się w dniu 27 października, a jego wyniki znane będą 20 grudnia 2011r. Prace konkursowe można nadsyłać do 16 grudnia 2011r.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie: www.omultimediach.pl

Informacje na temat oprogramowania Avid Studio dostępne są na naszej stronie.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.