Redakcja „IT Professional” rekomenduje aplikację Shavlik Patch

Opublikowano 1 lipca 2016

Jak możemy przeczytać w podsumowaniu: „Shavlik Patch jest bardzo dobrym rozszerzeniem funkcjonalności SCCM w zakresie dostarczania aktualizacji niepochodzących z firmy Microsoft. Proces przygotowania aktualizacji dla wspieranego produktu, w tym etap ich testowania, jest realizowany przez firmę Shavlik Technology. Klient otrzymuje gotowy produkt w postaci sprawdzonej paczki aktualizacji.

Rekomendacja_Shavlik_Patch_certyfikatShavlik Patch dostarcza aktualizacji dla aplikacji, które znajdują się na liście produktów wspieranych. Można więc sprawdzić, czy opłaca nam się zakupić ten produkt, czy też szukać rozwiązania alternatywnego. Program, jako dodatek, bardzo dobrze integruje się z konsolą SCCM. Wszystkie elementy znajdują się we właściwym miejscu, tak więc administrator SCCM-a nie powinien czuć się zagubiony. Intuicyjne ikony znajdujące się na pasku narzędzi umożliwiają szybki dostęp do wszystkich opcji. Konfiguracja programu jest stosunkowo łatwa, a dzięki wbudowanemu narzędziu testującemu można szybko wychwycić popełnione błędy. Najważniejszą zaletą programu jest to, że dostajemy gotowy zestaw aktualizacji dla wielu programów. Administratorzy zajmujący się aktualizowaniem aplikacji nie muszą martwić się o przygotowywanie paczek, testowanie aplikacji i ich wdrażanie, ponieważ w tym zakresie wyręcza ich Shavlik Patch.”

Produkt dostępny jest w Alstor. Opis rozwiązania można znaleźć na stronie dystrybutora.

Pełna recenzja jest dostępna w numerze 7/2016 „IT Professional”.

O miesięczniku:

„IT Professional” to miesięcznik dla specjalistów z branży IT, zatrudnionych w biznesie lub prowadzących własne firmy świadczące usługi informatyczne. W odróżnieniu od popularnej prasy komputerowej „IT Professional” ma charakter ekspercki, a poruszane na jego łamach tematy opisywane są w sposób praktyczny. Autorzy – certyfikowani i doświadczeni specjaliści – koncentrują się na przekazaniu wiedzy niezbędnej w codziennej pracy informatyków, administratorów sieci, administratorów bezpieczeństwa informacji, menedżerów działów i dyrektorów departamentów IT.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.