Alstor podpisał umowę dystrybucyjną z firmą APCON

Opublikowano 27 października 2016

Alstor uzyskał status autoryzowanego dystrybutora z wartością dodaną firmy APCON. Głównym celem porozumienia jest budowa kanału sprzedaży i rozwijanie współpracy handlowej w ścisłej współpracy z przedstawicielami producenta, a także zapewnienie wsparcia technicznego, marketingowego i logistycznego dla partnerów handlowych.

apcon_monitor_thumbnail_0APCON jest światowym liderem w dziedzinie projektowania i wytwarzania zaawansowanych rozwiązań do monitoringu, analizy przepustowości, ułatwiania zarządzania oraz zapewnienia bezpieczeństwa sieci korporacyjnych. Producent oferuje ultranowoczesne rozwiązania do agregacji i filtrowania danych, przełączniki sieciowe oraz wiodące oprogramowanie do zarządzania. W ofercie Alstor dostępna jest pełna gama produktów z portfolio APCON.

APCON powstał w 1993 r. Siedziba firmy znajduje się w Portland, USA. Cały proces wytwarzania produktów, począwszy od projektu poprzez właściwą produkcję i kontrolę jakości realizowany jest przez pracowników firmy, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Rozwiązania APCON zainstalowano dotąd w centrach danych znajdujących się w 40 krajach. Producent ustanawia nowe standardy, w oparciu o które przedsiębiorstwa planują swoje strategie monitorowania sieci. Produkty APCON zapewniają elastyczność, która pozwala na bardziej efektywne zarządzanie siecią, a w efekcie na znaczne oszczędności – czasu, zasobów, energii i kosztów utrzymania.

Więcej informacji o produktach Apcon można znaleźć na stronie www.apcon.com

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.