Imation – biblioteka RDX A8

Opublikowano 30 listopada 2012

Imation RDX A8 jest biblioteką z wymiennymi nośnikami dyskowymi zapewniającą ochronę danych w środowiskach małych i średnich przedsiębiorstw i korporacji.

RDX A8 pozwala użytkownikowi na konfigurację urządzenia jako:

  • 8 pojedynczych napędów  RDX (iSCSI target) (adresowalne przez 1 do 8 serwerów)
  • Wirtualna biblioteka taśmowa  (8 slotów i 1-3 napędy taśmowe LTO-4)*
  • Wirtualna biblioteka dyskowa (1-3 wolumeny dyskowe) o sumarycznej pojemności 8 nośników RDX

Zalety

Elastyczność konfiguracji

RDX A8 zapewnia zdalna ochronę danych dla systemów pracujących w sieci LAN. Biblioteka z wymienialnymi dyskami potrafi emulować 3 konfigurowalne typy pamięci masowej, oferując rozszerzoną kompatybilność i różnorodne obszary zastosowań. Przenoszenie danych między kasetami pozwala użytkownikom na przechowywanie do 12TB danych w jednym zestawie backupu.

Kompatybilność
RDX A8 jest kompatybilne z popularnymi aplikacjami do backupu pozwalając na łatwa integrację zautomatyzowanych rozwiązań z wyjmowanymi dyskami z istniejącymi planami ochrony danych. Wykorzystanie protokołu iSCSI zapewnia łatwą integrację z istniejącą infrastrukturą sieci Ethernet.

Możliwość zarządzania
Wbudowane zarządzanie poprzez sieć WWW dostępne jest przez każdą przeglądarkę internetową i oferuje łatwą kontrolę stanu urządzenia oraz zawansowane możliwości konfiguracji.

*Emulacja LTO-4 nie ogranicza pojemności używanej kasety RDX

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.