iConnect

Opublikowano 27 stycznia 2014

Oprogramowanie do podglądu obrazów DICOM uruchamiane w przeglądarce WWW

 

Oprogramowanie iConnect Access firmy Merge Healthcare umożliwia lekarzom podgląd obrazów DICOM na dowolnym urządzeniu posiadającym przeglądarkę WWW, bez konieczności pobierania oraz instalowania oprogramowania. Odpowiednie jego wykorzystanie pozwala na poprawę sposobu pracy oraz kontaktu z pacjentami.


Platforma iConnect Enterprise to kompletne rozwiązanie pozwalające na gromadzenie, przechowywanie, podgląd, udostępnianie oraz wymianę obrazów DICOM, w dowolnym miejscu, np. w szpitalu, w chmurze w dowolnym czasie. Współpracuje ono z dowolnymi aplikacjami, wykorzystując powszechnie używane standardy pracy w sieci oraz w placówkach medycznych.


iConnect to uniwersalna, wszechstronna przeglądarka DICOM, niezależna od producentów innych systemów, które są wykorzystywane w szpitalu. Możliwe jest dobranie odpowiedniej konfiguracji systemu, w zależności od potrzeb danej placówki – od prostej przeglądarki dla zdjęć referencyjnych, diagnostycznych, po rozbudowany system dla całego szpitala lub sieci szpitali.

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.