EIZO RadiForce LS580W

Opublikowano 23 grudnia 2016

Prosta instalacja

Monitor RadiForce LS580W ma niezwykle cienkie ramki, dzięki czemu można go było wyposażyć w większy ekran niż jego poprzednika, model LS560W, zachowując przy tym taki sam rozmiar i wagę. Umożliwia to również wygodną instalację przy użyciu elementów montażowych dla poprzedniego modelu.

Widok jak na dłoni

W porównaniu ze środowiskami wielomonitorowymi RadiForce LS580W nie wykazuje żadnych miejscowych różnic koloru, a obrazy wyświetlane na ekranie nie są niepotrzebnie poprzedzielane ramkami monitorów. Wszystkie dane można przeglądać wygodnie i bez żadnych przeszkód na jednym ekranie.

radiforce

Wyraźny obraz pod dowolnym kątem

Szerokie kąty widzenia zapewniają dobrą widoczność ekranu z boku przy minimalnych zmianach koloru, co sprawia, że wyświetlane na monitorze obrazy może naraz oglądać więcej niż jedna osoba.

 

Dokładna diagnostyka

W celu zapewnienia jak najdokładniejszych, spójnych odcieni szarości, EIZO przeprowadza na linii produkcyjnej dokładne pomiary i ustawia wszystkie odcienie szarości tak, aby każdy wyprodukowany monitor był zgodny ze standardem DICOM Part 14.

radi

Kalibracja zgodna z DICOM Part 14

Monitory RadiForce LS580W są kalibrowane zgodnie ze standardem DICOM Part 14, aby zapewnić uzyskanie jak najdokładniejszego obrazu wraz z upływem czasu.

RadiSC_skala_szarości

Dłuższa żywotność dzięki podświetleniu LED

Monitor wyposażono w dwa niezależne od siebie podświetlenia LED, które w odróżnieniu od tradycyjnego podświetlania lampami CCFL ulegają wolniejszej degradacji, zapewniając monitorowi dłuższą żywotność. Pozwalają także na zachowanie wysokiego poziomu jasności, obniżając przy tym zużycie energii. Ponadto podświetlenie LED nie zawiera rtęci, co ogranicza negatywny wpływ monitora na środowisko naturalne.

podswietlenie_led

Obrazy wyświetlane zaraz po włączeniu

Automatyczna funkcja stabilizacji EIZO wykorzystuje wewnętrzny czujnik podświetlenia, aby szybko ustabilizować poziom jasności przy uruchamianiu lub wznawianiu pracy monitora. Ponadto czujnik mierzy jasność podświetlenia i kompensuje jej wahania, spowodowane temperaturą otoczenia i upływem czasu.

drift correction

 

Niezawodność działania dzięki redundantnym komponentom

Dzięki redundantnym zasilaczom i podświetleniom oraz dwóm łączom DVI monitor gwarantuje wysoki stopień niezawodności w środowiskach wymagających odporności na uszkodzenia (fail-safe). Funkcja monitorowania może zostać skonfigurowana tak, aby system rentgenowski był powiadamiany w przypadku, gdy warunki pracy stają się krytyczne lub któryś z komponentów zawodzi.

Jednolitość obrazu na całej powierzchni ekranu

Funkcja Digital Uniformity Equalizer (DUE) zapewnia optymalną i równomierną jasność podświetlenia, co zwykle jest trudne do osiągnięcia w monitorach LCD, zwłaszcza tych wyposażonych w duże ekrany.

lx300w_en_feature_due

Bezpieczna praca z minimalnym opóźnieniem obrazu

W środowisku, gdzie obrazy są wyświetlane na bieżąco, czas jest krytycznym czynnikiem wpływającym na powodzenie zabiegu. Dzięki natychmiastowej aktualizacji obrazu monitor LS580W zapewnia bezpieczeństwo przy wykonywaniu operacji takich jak np. umieszczenie cewnika w tętnicy.

Wygodny montaż

Monitor jest zgodny ze standardem VESA, co umożliwia jego wygodny montaż w salach operacyjnych.

Zgodność ze standardami medycznymi

Monitor spełnia najbardziej rygorystyczne standardy medyczne oraz normy dotyczące bezpieczeństwa i emisji EMC.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.