Deeper Winter Smartphone Case – uniwersalne etui ochronne na smartfon

Opublikowano 16 stycznia 2018

Chroni telefon i baterię przed zimnem.

Sprawdzacie mapy na smartfonie, aby znaleźć najlepsze miejscówki? Synchronizujecie się z  Deeper’em? Smartfony są teraz niezbędnym urządzeniem, gdy jest się na rybach zimą.Wszyscy wiemy, jak szybko bateria telefonu rozładowuje się w niskich temperaturach. Dzięki Winter Case  jest ona teraz w pełni chroniona – etui w pełni izoluje telefon od niekorzystnych warunków pogodowych.

Winter case zapewnia nawet 9-krotnie dłuższą żywotność baterii przy temperaturze -18C:

  • bez etui – korzystanie z telefonu na takim mrozie możliwe jest przez 21 minut
  • z etui – korzystanie z telefonu możliwe jest przez nawet 3 godziny

Etui jest kompatybilne z zewnętrznym powerbankiem.

Obudowa jest odporna na zachlapania z awaryjnym systemem wypornościowym* (w razie wpadnięcia telefonu do wody przez chwilę utrzyma go na powierzchni).

Ekran dotykowy jest w pełni responsywny, gdy telefon znajduje się w etui.

Etui jest dostępne w 2 rozmiarach, standardowym i XL, dzięki czemu można idealnie dopasować je do telefonu. Dodatkowo posiada wbudowaną osłonę przeciwsłoneczną, aby zapewnić maksymalną widoczność w jasnych warunkach.

Kolor: czarne

Dostępne są dwa wymiary:

  • standardowy – 130 x 80 mm (np. do iPhone 5s)
  • XL – 159 x 80 mm (np. do iPhone 7 plus)

 

*Uwaga: nie testuj pływalności – tylko w sytuacjach awaryjnych. Ten produkt nie jest przeznaczony do stosowania w wodzie. Czas pływalności zależy od wagi telefonu / power banku w obudowie.

 

 

 

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.