Deeper Fishfinder – elastyczne ramię do echosondy

Opublikowano 25 stycznia 2016

Korzystając ze wszechstronnego ramienia elastycznego, przymocuj Deepera bezpośrednio do dowolnej łodzi, kajaka, kanadyjki, pływadełka lub kontrolowanego drogą radiową urządzenia pływającego. Innowacyjny zacisk uchwytu umożliwia mocowanie na ultrawąskich elementach o różnym kształcie (od 0,5 cm).

Zacisk szybkozwalniający ułatwia przenoszenie uchwytu z miejsca na miejsce. Za sprawą uniwersalnej śruby męskiej ¼-20” urządzenie jest kompatybilne z uchwytami RAM i większością wiosłowego sprzętu do pływania. Pasek zabezpieczający chroni dodatkowo sondę i ramię elastyczne uchwytu przed utratą, zabezpieczając je, gdy są przymocowane do łodzi, kajaka lub jakiekolwiek innego sprzętu pływającego. Dzięki regulowanemu ramieniu elastycznemu echosondę można ustawić w taki sposób, aby uzyskać optymalny kąta widzenia.

Uniwersalne mocowanie

Możliwość zamocowania na dowolnej łodzi lub sprzęcie do pływania. Po zamocowaniu na łodzi Deeper Fishfinder w pełni zastępuje dowolną standardową echosondę. Mocny, wytrzymały uchwyt sprawdza się w każdych warunkach i wodach oraz charakteryzuje się wyższą.

Szybki montaż

Zacisk szybkozwalniający umożliwia łatwe montowanie i odmontowanie Deepera na różnych łodziach w przeciągu zaledwie kilku sekund.

Ultrawszechstronność

Dzięki elastycznemu ramieniu możesz ustawić echosondę pod różnymi kątami. Uniwersalna śruba ¼-20” umożliwia zamocowanie w prowadnicy lub na podstawie montażowej łodzi lub innego sprzętu pływającego.

Cechy:

  • Łatwy, szybki montaż oraz zacisk szybkozwalniający
  • Materiały o wysokiej wytrzymałości gwarantują długą żywotność urządzenia
  • Odpowiedni do środowisk morskich
  • Pręt aluminiowy o długości 50 cm wygina i ustawia się z łatwością
  • Kompatybilny z uchwytami RAM i większością wiosłowego sprzętu do pływania
  • Łatwe mocowanie uchwytu w dowolnym miejscu na prowadnicy
  • Możliwość dopasowania do prawie każdego zastosowania
  • Przyczepiaj Deepera do różnych elementów o rozmiarach od 0,5 cm do 6 cm
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.