Canon imageFORMULA P-208II

Opublikowano 30 grudnia 2020

Ten mały, elegancki skaner przenośny P-208II znakomicie sprawdza się w podróży służbowej i w domu. Podajnik ADF na 10 arkuszy i szybkie skanowanie dwustronne umożliwiają wydajną pracę.

Korzyści

  • Bardzo mały, lekki i uniwersalny
  • Wydajne dwustronne skanowanie (16 obrazów/min) dzięki podajnikowi ADF na 10 arkuszy
  • Skanowanie kart wytłaczanych i zdjęć
  • Wygodna, intuicyjna obsługa
  • Zgodność z systemami Mac i Windows
  • Dostępny opcjonalny moduł Wi-Fi WU10

 

Główne cechy

Wygodne i wydajne mobilne skanowanie

Elegancki, mały i bardzo lekki skaner P-208II umożliwia wygodną pracę — wystarczy go podłączyć i rozpocząć skanowanie. Wbudowane oprogramowanie CaptureOnTouch Lite i brak konieczności pobierania dodatkowych programów i sterowników sprawiają, że praca ze skanerem jest tak łatwa jak podłączenie telefonu d komputera. . Dzięki funkcjom skanowania i ulepszonemu interfejsowi użytkownika opartemu na ikonach skanowanie jest bardziej intuicyjne. Duży wybór wtyczek do serwisów SugarSync, OneDrive i Dropbox, a także Google Drive™, Evernote i SharePoint, ułatwia pracę z ulubionym oprogramowaniem.

P-208II umożliwia skanowanie dwustronne z szybkością rzędu nawet 16 obrazów/min. Wbudowany podajnik ADF na 10 arkuszy pozwala na skanowanie pakietowe, co zwiększa wydajność pracy: bardzo przydatne przy skanowaniu umów i powiązanych dokumentów. Urządzenie jest zasilane przez port USB, co umożliwia sprawną pracę zarówno w domu, jak i poza nim.

Skanowanie różnych dokumentów

Skaner P-208II może skanować różne nośniki, od formatu A4 po niestandardowe rozmiary dokumentów (np. karty wytłaczane), dzięki czemu przyda się mobilnym użytkownikom. Skanowanie rachunków pozwoli uporządkować sprawy związane z domowymi wydatkami i zapewni więcej przestrzeni. Skanowanie starych zdjęć w wysokiej jakości — dzięki funkcji, która dba o wierne odwzorowywanie oryginałów — pozwoli zachować wspomnienia w cyfrowej postaci.

Łatwe przetwarzanie obrazów

Funkcje przetwarzania obrazów, które udostępnia skaner P-208II, obejmują m.in. automatyczne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu i uwydatnianie tekstu — wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość obrazów i oszczędzić cenny czas. Tryb pełnej automatyki, wybiera optymalne ustawienia dla określonego dokumentu, umożliwia wygodne i intuicyjne skanowanie.

Wygodne skanowanie bezprzewodowe

Połączenie skanera P-208II z opcjonalnym modułem Wi-Fi WU10 i akumulatorem umożliwia bezprzewodowe skanowanie dokumentów bezpośrednio do smartfona, tabletu lub komputera, a także udostępnianie skanera grupie użytkowników lub urządzeń za pośrednictwem serwera sieciowego lub routera sieci domowej.

Specyfikacja

Skanowanie i obsługa dokumentów
 

Rozmiar papieru

(Simplex/Duplex)

 

A4
Prędkość skanowania (200 dpi A4)

 

Mono

 

8 stron /16 obrazów
Kolor

 

8 stron / 16 obrazów
 

Podajnik ADF

 

10 arkuszy
 

Zalecane dzienne obciążenie

 

100 skanów
 

Rozdzielczość skanowania

 

600 dpi
 

Połączenie i oprogramowanie

 

 

Interfejs

 

USB 2.0
 

System operacyjny

 

Windows, Mac, Linux
Oprogramowanie (Dla Windows)

 

 

CaptureOn Touch
CaptureOn Touch Lite
Presto! BizCard Reader

 

 

Opcje i cechy fizyczne

 

Czujnik / Źródło światła  

CMOS CSI 2-line
RGB LED

 

Wykrywanie podwójnych pobrań  

Długość dokumentu

 

Opcje  

Wi-Fi
Carry Case
Power Adapter

 

 

Zużycie energii elektrycznej

 

2,5 W
tryb uśpienia 1,5 W

 

Waga  

0,6 kg

 

Wymiary(dł x szer x wys)  

312,5 x 56,5 x 40 mm

 

 

Gwarancja

3 lata

Dołączone oprogramowanie

Aplikacje od Canon

CaptureOnTouch 3

Prosty w obsłudze interfejs aplikacji CaptureOnTouch ułatwia skanowanie dokumentów papierowych, zapisywanie ich w formatach cyfrowych oraz wysyłanie ich do wielu odbiorców, w tym usług w chmurze. Tworzenie plików w formacie PDF z możliwością przeszukiwania za pomocą wbudowanej technologi OCR.

Zgodność: Windows i Mac

 

 

 

 

CaptureOnTouch Lite

Oprogramowanie CaptureOnTouch Lite jest wbudowane w skaner, co ułatwia mobilną pracę. Umożliwia ono szybkie i bezproblemowe nawiązywanie łączności bez konieczności instalacji sterowników lub aplikacji. Wystarczy przesunąć przycisk automatycznego uruchamiania skanera do pozycji ON (WŁ.), podłączyć urządzenie do komputera z systemem Windows lub MAC, a będzie ono gotowe do skanowania.

Zgodność: Windows i Mac

 

 

 

 

CaptureOnTouch Mobile*

CaptureOnTouch Mobile to łatwa w obsłudze darmowa aplikacja, która umożliwia skanowanie z wybranych skanerów imageFORMULA firmy Canon do urządzeń mobilnych za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

  • Oszczędność czasu dzięki jednoprzebiegowemu, dwustronnemu skanowaniu dokumentów
  • Tworzenie profesjonalnych skanów dzięki automatycznemu wykrywaniu rozmiarów, korekcji przekosu i usuwaniu pustych stron
  • Dostępna dla platformy Android oraz urządzeń iPhone i iPad

* Wymaga opcjonalnego modułu Wi-Fi WU10.

 

 

Inne aplikacje

Presto BizCard

Masz stały kontakt z firmą dzięki programowi Presto! BizCard do obsługi skanera. Umożliwia on szybkie i łatwe przekształcanie cennych danych kontaktowych z wizytówek na postać cyfrową. Informacje są zapisywane w bazie danych obsługującej funkcje wyszukiwania i edycji, a zarządzanie nimi i synchronizowanie ich jest bardzo proste.
Zgodność: Windows i Mac

 

Więcej szczegółów na stronie producenta: https://www.canon.pl/scanners/document-scanners/imageformula_p-208ii/

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.